Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Optymalizacja kosztów logistycznych

 

Jak zoptymalizować proces logistyczny w branży e-commerce?

 

Czyli o tym, że czas to pieniądz, a logista powinna być w pełni zautomatyzowana.

 

Co zrobić aby działania podejmowane w ramach handlu internetowego były skuteczne i opłacalne?

Przede wszystkim, należy przywiązać dużą wagę do organizacji procesu logistycznego. Optymalizacja tych działań jest ważna nie tylko dla sprzedawcy ale przede wszystkim dla klienta, ponieważ to o niego i jego zadowolenie walczy cała strona podażowa rynku. 

Sam proces logistyczny należy rozumieć jako uporządkowany łańcuch wszystkich operacji związanych z przepływem szeroko pojętych materiałów. Efektem procesu logistycznego jest usługa logistyczna, czyli odpowiednie przetransportowanie lub magazynowanie produktów w jakości, ilości oraz czasie zgodnym z oczekiwaniami klientów.

 

GlobKurier.pl pomoże zoptymalizować proces logistyczny w esklepie – dzięki nam pozyskasz nowego klienta i zaoszczędzić Twój czas

 

Integracje z platformami sklepowymi

Zacznijmy od podstaw, jeśli masz sklep internetowy, warto abyś zintegrował go z platformą wysyłkową taką jak GlobKurier.pl. dzięki integracji, zakup będzie automatycznie dodawany do Twojego panelu wysyłkowego a Ty nie będziesz Musiał tracić czasu na uzupełnianie pól. Jeśli masz pytania dotyczące integracji napisz do nas koniecznie na adres integracje@globkurier.pl

 

Mnogość wyboru dla Twojego klienta

Jeśli masz już e-slep, który zintegrowany jest z naszą platformą wysyłkową, nie musisz martwić się, że Twój klient nie znajdzie kuriera dla Siebie. Globkurier.pl Współpracujemy zarówno z punktami paczkowymi jak i kurierami, w ofercie mamy przesyłki standardowe jak i szybkie. Klient ma pełną dowolność wyboru.

 

Oszczędność czasu nadania

Szanujemy Twój czas dlatego z nami możesz masowo nadawać w terminalu u kuriera, w paczkomatach, a przy dużej ilości zleceń, możesz zamówić stały odbiór przesyłek o określonych godzinach i zaoszczędzić swój czas oraz pieniądze. To Ty decydujesz jak Ci wygodniej.

 

Oszczędność finansowa

Chciałbyś różnorodności w ofercie kurierskiej, ale nie chcesz podpisywać 5 kontraktów na małe wolumeny? Wiemy, że logistyka może być finansowym utrapieniem. Z Globkurier.pl współpracujesz jak chcesz. Możesz korzystać z naszych usług bez zobowiązań, możesz podpisać deklarację jednak to co się nie zmieni, To twój wolumen, który zawsze będzie kluczem do niższych stawek.

 

Wypełnij formularz poniżej a chętnie skontaktujemy się z Toba by przedstawić Ci więcej możliwości zoptymalizowania procesu logistycznego w Twoim sklepie.
Raportowany przez
Status
Typ
Firma*
Imię i Nazwisko
Adres Email*
Numer telefonu*
Treść wiadomości
Ilość przesyłek w miesiącu
Prowadzisz sklep internetowy? Zobacz, co możesz zyskać dzięki współpracy z GlobKurier.pl - 
kliknij tutaj.

A jeśli 
chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!

Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności już dzisiaj!

‹ wróć