Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Misja


misja firmy


Nasze aspiracje


Misją GlobKurier.pl jest dążenie do posiadania najwyższej jakości oferowanych usług. Nieustanny rozwój, inwestycja w bezpieczeństwo i nowoczesny transport oraz cel społeczny to naczelne priorytety firmy. Od kilku lat świadczymy usługi kurierskie - nie tylko na terenie Polski, ale również na obszarach międzynarodowych. Pokonujemy odległości czasowe i geograficzne w mgnieniu oka. Docieramy do najdalszych zakątków na świecie. W ciągu paru zaledwie dni jesteśmy w stanie dostraczyć przesyłki kurierskie o róznorodnej masie czy wymiarach.


Każdego klienta traktujemy w sposób kluczowy i indywidualny. Doradzamy, pomagamy w wyborze odpowiedniej usługi i przesyłki kurierskiej – tak by sprostać najbardziej niestandardowym wymaganiom. Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty, rozszerzając pulę obszarów do których docieramy. Naszą aspiracją są bezpieczne przesylki, zgodne z najwyższymi normami w przystępnych cenach.


Naczelnym celem GlobKurier.pl jest:

  • Pełna satysfakcja i zadowolenie Klientów
  • Efektywny i nowoczesny transport
  • Nieustanny rozwój i inwestycja w jakość przesyłek kurierskich
  • Społeczna odpowiedzialność wobec potrzebujących

Zaufała już nam masa klientów. Jesteśmy szczęśliwi, że zgodnie twierdzą, iż było warto. Każdego Klienta traktujemy w sposób szczególny i wyjątkowy, zapewniając mu pełną gamę oferty i różnorodny wybór.
 

Jeśli i Ty chcesz zrealizować szybko i bez ryzyka różnego rodzaju przesyłki kurierskie - w jakiekolwiek miejsce na świecie serdecznie zapraszamy do nas!