Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

kurier paczkowy i paletowy do wielkiej brytanii

Jesteśmy firmą zajmującą wysyłką paczek oraz palet. Za pośrednictwem naszego serwisu wycenisz i nadasz paczki oraz palety do Wielkiej Brytanii. Posiadamy własną flotę pojazdów oraz współpracuejmy z takimi firmami jak Kurier DHL, Fedex, UPS, DPD, TNT.
 

Wysłanie paczki lub palety do Wielkiej Brytanii 


Od czego zacząc aby wysłać paletę lub paczkę do Wielkiej Brytanii?

Aby wysłać paczkę czy też paletę do Wielkiej Brytanii nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu oraz drukarkę. W celu złożenia zamówienia wchodzisz na nasz serwis internetowy, a następnie na zakładkę szybka wycena.
 

Jaka jest cena paczki do Wielkiej Brytanii?

Aby moć wycenić paczkę lub paletę niezbędne jest, aby znać jej: długość, szerokość, wysokość oraz wagę, miejsce nadania oraz doręczenia wraz z dokładnymi kodami pocztowymi miejscowości.
Po wpisaniu wyżej wymienionych informacji w zakładce szybka wycena otrzymujemy możliwość wyboru Kuriera, który przewiezie nam paczkę czy też paletę do Wielkiej Brytanii. Po dokonaniu wyboru, klikamy na przycisk ZAMÓW. Następnie system poprosi nas o wpisanie danych zleceniodawcy, nadawcy, odbiorcy oraz wybranie formy płatnośći. Przejściu przez wszystkie kroki i potwierdzeniu wpisanych danych na wskazany adres e-mail zleceniodawcy zostanie wysłane powiadomienie o złożeniu zlecenia wraz z jego numerem oraz danymi do dokonania przelewu.
 

Czy istnieją dopłaty przy wysyłaniu paczek oraz palet do Wielkiej Brytanii?

W przypadku wysyłek zagranicznych do krajów Uni Europejskie, czyli w tym wypadku Wielkiej Brytanii, usługami dodatkowo płatnymi są: 

-doręczenie do osoby prywatnej
-opłata za element niestandardowy
-ubezpieczenie przesyłki
-wydrukowanie etykiety przez kuriera
 

Czego nie wolno wysylac do Wielkiej Brytanii?

Nie ma towarów których nie możemy przewieść do Wielkiej Brytanii. Są natomiast towary przy których należy się wcześniej z nami skontaktować. Są to między innymi:

-towary niebezpieczne (wybuchowe, łatwopalne, radioaktywne, żrące, broń i amunicję, inne substancje)
-leki
-żywe rośliny i zwierzęta
-dzieła sztuki, antyki, kamienie szlachetne i inne towary o dużej wartosci materialnej.

 
Jak zapakować przesyłkę do Wielkiej Brytanii?

Przede wszystkim przesyłka po zapakowaniu powinna miec regularny kształt. Najlepiej jesli jest to karton z tektury falistej. Zawartość powinna być zabezpieczona folią bąbelkową a puste przestrzenie w paczce powinny być wypełnione np. pianką, styropianem, tak aby towar nie stykał się z bezpośrednio z wnętrzem pudełka. Paczka czy też paleta wraz z zawartością powinna stanowić jedną, spójną całość. W przypadku paczki najlepiej użyć taśmy, a w przypadku palety foli stretch lub pasów mocujących. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pakowania przesyłek kliknij tutajKiedy przesyłka zostanie dostarczona do Wielkiej Brytanii?

Planowany termin doręczenia przesyłki to 1-2 dni w wypadku transportu lotniczego oraz 3-5 dni w wypadku drogowego. Jest możliwość dokładniejszego sprawdzenia terminu doręczenia poprzez kliknięcie SPRAWDŹ DORĘCZENIE. Następnie system poprosi nas o wpisanie kodów pocztowych miejsca nadania oraz doręczenia. Po wpisaniu klikamy SPRAWDŹ.

 
Co teraz? 

1. Wyceń przesyłkę bez rejestracji:

Wyceń przesyłkę

2. Zarejestruj się jako os. indywidualna lub biznes, bo otrzymasz dostęp do trackingu:

Zacznij już dziś ! 
Bez ryzyka. Bez zobowiązań. 

Możliwość rezygnacji w każdej chwili. 
3. Zgłoś zainteresowanie o ofertę indywidualną: 

Napisz/zadzwoń ile nadajesz i czego potrzebujesz na:
oferta@globkurier.pl 
Tel. +48 (22) 300 16 21