Jak wysłać łóżeczko dziecięce kurierem?

Wysyłka niewielkich przedmiotów, typu książka czy bluza, najczęściej nie sprawia problemu. Zdecydowanie więcej trudności może przysporzyć zapakowanie sporej wielkości elementów, które w dodatku mają nieregularne kształty. Dotyczy to m.in. sytuacji, kiedy chcesz wysłać łóżeczko dziecięce kurierem. Już na samą myśl o pakowaniu można dostać zawrotów głowy… Poniżej przekonamy Cię jednak, że jest to o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać i podpowiemy, jak zapakować i wysłać łóżeczko dziecięce.

jak wysłać łóżeczko kurierem

Wysyłka łóżeczka kurierem – co będzie potrzebne?

Zanim zabierzesz się za pakowanie łóżeczka dziecięcego, przygotuj kilka niezbędnych elementów. Dzięki nim szybko i bezproblemowo uporasz się z zadaniem.
łóżeczko dziecięce kurierem

Pakowanie łóżeczka dziecięcego krok po kroku

Pierwszym krokiem jest rozkręcenie łóżeczka przy pomocy kluczy imbusowych. Pamiętaj, aby odkręcić wszystkie śruby scalające i rozłożyć przedmiot na jak najwięcej elementów. Następnie każdy z nich zabezpiecz, najlepiej folią bąbelkową. Dzięki temu poszczególne części nie będą się o siebie obijały podczas transportu, co pozwoli zapobiec ewentualnym uszkodzeniom.

Kolejny krok to odpowiednie przygotowanie kartonu. Na jego dnie umieść materiał wypełniający, a na nim ostrożnie ułóż poszczególne części łóżeczka. Wszystkie wolne przestrzenie zabezpiecz używając np. pogniecionych skrawków gazet lub innych amortyzujących materiałów. Nie zapomnij zapakować śrub i innych elementów, które są niezbędne do poprawnego skręcenia przedmiotu. Umieść je w woreczku strunowym i zawiń w folię bąbelkową. Następnie włóż pomiędzy partiami materiału wypełniającego. W tym momencie warto również sprawdzić, czy wszystkie wystające elementy są odpowiednio zabezpieczone. Jeśli tego nie dopilnujesz, mogą one uszkodzić karton, a w rezultacie doprowadzić do zniszczenia jego zawartości podczas transportu.

Zanim wyślesz łóżeczko dziecięce kurierem, musisz porządnie zakleić karton taśmą. W przypadku ciężkich przedmiotów sprawdzi się również dodatkowe zabezpieczenie łączeń kartonu. W tym celu z powodzeniem także możesz wykorzystać taśmę klejącą. Chcesz sprawdzić, czy łóżeczko jest dobrze zapakowane? W miarę możliwości delikatnie potrząśnij paczką – jeśli w środku nic się nie przesuwa, wszystko jest w porządku i możesz zabierać się z nadawanie przesyłki.

Jak wysłać łóżeczko dziecięce kurierem?

Łóżeczko spakowane, karton zabezpieczony – paczka może ruszać w drogę do nowego właściciela. Aby znaleźć kuriera, który szybko i tanio dostarczy Twoją przesyłkę, musisz najpierw ją zmierzyć i zważyć. Znając te parametry wystarczy, że wejdziesz w porównywarkę globkurier.pl, wpiszesz je w odpowiednie pola, podasz miejsce dostarczenia paczki i wybierzesz opcję idealnie spełniającą Twoje oczekiwania. Proste, prawda? Pamiętaj również, że wysyłka łóżeczka dziecięcego kurierem daje możliwość śledzenia przesyłki od momentu jej nadania do odebrania przez adresata. Wystarczy, że w odpowiednim miejscu wpiszesz numer paczki, a resztą zajmiemy się my.


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl