Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Jak zamówić kuriera

Jak zamówić kuriera do domu? Z GlobKurier.pl to niezwykle proste!

Chcesz dowiedzieć się, jak w prosty sposób możesz zamówić taniego i bezpiecznego kuriera? Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i skorzystasz z SZYBKIEJ WYCENY. Nie musisz wychodzić z domu. Zamawiasz przez Internet a kurier przyjeżdża do Ciebie do domu i odbiera przesyłkę.


jak zamówić kuriera?

Co musisz zrobić, żeby zamówić kuriera do domu lub biura?




Po określeniu wymiarów przesyłki, system wygeneruje dla Ciebie listę kurierów do wyboru. 
W kolejnym kroku określ zawartość przesyłki i wybierz opcje dodatkowe, takie jak na przykład ubezpieczenie. 
Następnie uzupełnij dane nadawcy oraz odbiorcy i określ warunki płatności (płatność online, przelew bankowy, konto pre-paid lub płatność gotówką przy doręczeniu). W zależności od tego, jakiego kuriera wybierzesz, wybór parametrów może się różnić pod względem wyboru miejsca doręczenia. Jeśli na przykład wybierzesz Paczkomaty lub Paczkę w Ruchu będziesz musiał określić dodatkowo punkt odbioru. 

Możesz także wybierać pośród opcji dodatkowych, jak doręczenie terminowe do określonej godziny lub lokalnie nawet tego samego dnia (tzw. doręczenie SameDay). Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie. 

Wszystkie kroki możesz przejść, nie wychodząc z domu. Nie musisz podpisywać umów. Jeśli jednak chcesz otrzymać najniższe stawki za wysyłki, skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę odpowiednio do Twoich potrzeb. 
 
 
Korzystaj ze wszystkich możliwości i zarejestruj się na naszej stronie!



Masz stałe wysyłki? Uzupełnij formularz i zgłoś się po indywidualny cennik


Status
Typ
Raportowany przez
Firma*
Imię i Nazwisko
Adres Email*
Numer telefonu*
Treść wiadomości
Ilość przesyłek w miesiącu