Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

Kurier z wydrukowaną etykietą - Paczka do 40kg

GLS paczka drogowa do 40 kg


Usługi świadczone przez przewoźnika GLS są realizowane w systemie „od drzwi do drzwi”. Maksymalna waga paczki to 50 kg, a maksymalne wymiary  to 200x80x60  cm, przy czym suma obwodu i długości nie powinna przekraczać 300 cm. Przewoźnik GLS  nie transportuje towaru na paletach czy w drewnianych skrzyniach. Więcej informacji na temat oferowanego  serwisu oraz regulamin przewoźnika dostępny na: https://gls-group.eu/PL/pl/regulamin . Za szkody powstałe w trakcie przewozu towarów wykluczonych odpowiada zleceniodawca.


 

Jakie opłaty mogą się pojawić przy realizacji zlecenia przewoźnikiem GLS?

- przeadresowanie przesyłki: 100% kosztów transportu podstawowego

- zwrot przesyłki: 100% kosztów transportu podstawowego

- anulacja zlecenia po opłaceniu: 10.00 PLN netto

- odprawa celna: 
            Należności celno-podatkowe, zgodnie z prawem celnym, są regulowane przez odbiorcę. W momencie, gdy odbiorca nie dokona zapłaty w terminie, to nadawca jest zobowiązany do pokrycia kosztów celno podatkowych oraz kosztów odprawy importowej.
Wszystkie wzory niezbędnych dokumentów są do Państwa wysyłane. W przypadku przesyłek importowych- przewoźnik kontaktuje się z nadawcą w celu przygotowania dokumentów do odprawy.

 

Zlecenia należy składać do godziny 15:30 w dni powszednie, aby odbiór mógł być zrealizowany na kolejny dzień roboczy,  ponieważ kurier zawsze ma ze sobą wydrukowaną etykietę.

Przewoźnik nie realizuje transportów adresowanych na numery skrytek pocztowych oraz  do miejsc, które wskazują na adres tymczasowy, np. do: hoteli, pensjonatów, domów studenckich, schronisk, ośrodków leczniczych i sanatoryjnych, na targi, wystawy i plaże.

Przewoźnik GLS ma możliwość realizacji transportu między krajami trzecimi, tzn. Polska nie jest ani nadawcą ani odbiorcą przesyłki. Ma również opcje transportu wewnątrz: Niemiec, Austrii, Portugalii, Hiszpanii, Irlandii, Belgii i Luksemburga. W celu wyceny takiej przesyłki zachęcamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl

Informujemy, iż przewoźnik GLS na terenie Szwecji doręcza paczki do punktów Parcel Shop.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o punkcie prosimy o kontakt z Naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem kontakt@globkurier.pl


gls paczka

Dla wszystkich naszych Klientów, którzy wysyłają duże ilości przesyłek, przygotowaliśmy również możliwość nadawania paczek w bardzo atrakcyjnych, indywidualnie ustalanych cenach! Masz firmę? Dla Ciebie również przygotujemy cennik, dostosowany odpowiednio do Twoich potrzeb. Zapytaj:
Jeżeli zatem chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!

Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności już dzisiaj!