GLOBKURIER.PL - KIM JESTEŚMY

Już od ponad dekady jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym. Każdego dnia tysiące ładunków są odbierane i dostarczane przy naszym udziale. Nie tylko na terenie Polski, ale i w ponad 190 krajach. Stale się rozwijamy, ponieważ zależy nam na świadczeniu coraz lepszych usług. Posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Ponadto zostaliśmy laureatem Gazeli Biznesu 2018, co udowadnia, jak wiele osób nam zaufało. Zależy nam, aby być blisko klientów, dlatego w Polsce dysponujemy własną kilkutysięczną siecią punktów paczkowych pod marką GlobBox.net, która rozwiązuje wyzwania pierwszej i ostatniej mili. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jako specjaliści w dziedzinie logistyki krajowej i międzynarodowej. Skontaktuj się z nami (kontakt@globkurier.pl), a pomożemy Ci nadać dokładnie taką przesyłkę jakiej potrzebujesz. Codziennie jesteśmy gotowi okazywać wsparcie merytoryczne i techniczne klientom indywidualnym oraz firmom zajmującym się handlem standardowym i internetowym.

POZNAJ NAS

GRUPA DECYZYJNA

Mateusz

CEO

Agnieszka

CFO

Justyna

CMO

Tomasz

PD & PM

Grzegorz

PO & IT Coordinator

Magdalena

CS Manager

GLOBKURIER, TO

  • Ludzie, którzy znają się na logistyce i potrafią z Tobą o niej porozmawiać,
  • Dobrze wynegocjowane kontrakty z przewoźnikami,
  • Nowe rozwiązania techniczne dla jeszcze lepszej obsługi klienta biznesowego,
  • Wsparcie dla klienta 6 dni w tygodniu,
  • Indywidualny, dedykowany dla Ciebie opiekun
  • Szeroka oferta usług transportowych: od transportu drogowego, przez spedycję morską, po spedycję lotniczą. 

50 KURIERÓW I 300 PRZEWOŹNIKÓW

INTEGRCJE Z 15 PLATFORMAMI SPRZEDAŻOWYMI

192 OBSŁUGIWANE KIERUNKI

10 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI
FH Elcavo Polska od wielu lat regularnie korzysta z usług firmy GlobKurier. Realizowane w trakcie współpracy zlecenia wykonywane są zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w sposób niezwykle profesjonalny.
Wiktor Bilczewski
ELCAVO Polska
Z firmą GlobKurier współpracujemy od 2012 r. Wszystkie usługi są przez nich świadczone na wysokim poziomie. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc pracowników firmy.
Klaudia Majchrzak
HOGARTREND
Z firmą GlobKurier współpracujemy od 2017 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego uważamy, że firma GlobKurier zasługuje na szczere uznanie oraz polecenie ich usług
Konrad Kaznowski
KAZEN
Nasza firma korzysta z usług firmy GlobKurier od połowy 2016 roku. Możemy zapewnić, jako wymagający klient, że wszystkie usługi wykonywane są na rzetelnym i satysfakcjonującym nas poziomie.
Paweł Darmoń
Termasol Sp.z.o.o.
NALEŻYMY DO:
e - izba
Regionalna Izba Gospodarcza
JESTEŚMY FIRMĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, tak dobrych by klienci chcieli z nami zostać. Staramy się nigdy nie chodzić na kompromis w kwestiach jakości. Poza faktem, że dobrze wykonujemy naszą pracę, pamiętamy o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw społecznych, mających na celu wsparcie potrzebujących. GlobKurier.pl współpracuje m.in. z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi, regularnie przekazując na jej konto część comiesięcznych przychodów firmy.

CECHUJE NAS INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Dla wszystkich naszych klientów, którzy wysyłają duże ilości przesyłek, przygotowaliśmy również możliwość nadawania paczek po bardzo atrakcyjnych, indywidualnie ustalanych cenach! Jeżeli chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!  Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności. Nadawaj przesyłki bez wychodzenia z domu w bardzo atrakcyjnych cenach!

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?