WYSZUKIWARKA KODÓW POCZTOWYCH

Jak skorzystać z wyszukiwaria pocztowych numerów adresowych? Wpisz w poniższe pola kod pocztowy. Wyszukiwarka wyświetli Ci wszystkie miejscowości i ulice związane z tym kodem. Jeśli szukasz jaki kod pocztowy przypisany jest do miejscowści lub ulicy – skorzystaj z drugiej wyszukiwarki, która na podstawie wprowadzonych danych wyświetli kod pocztowy.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Wyniki wyszukiwania:

Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

Wyszukaj za pomocą kodu pocztowego:

  
  Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

  Wyszukaj za pomocą adresu:

   

    
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

    Jaki kod pocztowy wpisać na kopercie?

    Wyszukiwarka kodów pocztowych podpowie Ci jaki kod wpisać na kopercie. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce miasto i ulicę, a wyszukiwarka poda Ci odpowiedni numer. Skorzystaj i nadawaj bezbłędnie paczki.

    Co to jest kod pocztowy?

    Kod pocztowy to konkretny numer przypisany danemu regionowi. Regionem może być miejscowość bądź ulica w przypadki większych miast. Małe miejscowości nie posiadają własnego numeru, przypisuje im się numer pobliskiego większego miasta. Polski kod pocztowy ma format dd-ddd (gdzie d oznacza liczbę). Kod umieszcza się z lewej strony miejscowości. 

    Jak działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Wyszukiwarka kodów pocztowych to narzędzie, które pomoże odnaleźć kod pocztowy pzypisany do danej miejscowości i ulicy bądź na podstawie kodu pocztowego pokaże Ci adres (miejscowść lub ulicę).

    SPRAWNIE ZAADRESUJESZ PRZESYŁKĘ

    SPRAWDZISZ WYGODNIE ADRES SIEDZIBY KONTRAHENTA

    SPRAWDZISZ POPRAWNOŚĆ DANYCH ODBIORCY