Sprawdź kod pocztowy

Jak skorzystać z wyszukiwania pocztowych numerów adresowych? Wpisz w poniższe pole kod pocztowy. Wyszukiwarka wyświetli Ci wszystkie miejscowości i ulice związane z tym kodem. Jeśli szukasz jaki kod pocztowy przypisany jest do miejscowości lub ulicy – skorzystaj z drugiej wyszukiwarki, która na podstawie wprowadzonych danych wyświetli kod pocztowy. Wyszukiwarka obsługuje jedynie polskie adresy

Wysyłając przesyłki międzynarodowe, warto sprawdzić, czy kod pocztowy odbiorcy nie leży w strefie doręczeń odległych TEO. Wysyłka do takiej strefy wiążę się z dodatkową opłatą.

Wyniki wyszukiwania:

Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

Wyszukaj za pomocą kodu pocztowego:

  
  Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

  Wyszukaj za pomocą adresu:

   

    
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

    Wysyłasz regularnie?

    Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
     

    Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

    Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

    Jaki kod pocztowy wpisać na kopercie?

    Zastanawiasz się, jaki kod pocztowy obowiązuje w danej dzielnicy miasta? Chcesz się mieć pewność, że przesyłka dotrze pod wskazany adres? Mamy dla Ciebie pomocne narzędzie.

    Wyszukiwarka kodów pocztowych podpowie Ci jaki kod wpisać na kopercie. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce miasto i ulicę, a wyszukiwarka poda Ci odpowiedni numer. Skorzystaj i nadawaj bezbłędnie paczki. Błędny adres na przesyłce jest jednym z najczęstszych powodów zwrotu paczki do adresata. Sprawdź dokładnie dane nadawcy za nim wyślesz swoją przesyłkę. 

    Co to jest kod pocztowy?

    Kod pocztowy to konkretny numer przypisany danemu regionowi. Regionem może być miejscowość bądź ulica w przypadki większych miast. Małe miejscowości nie posiadają własnego numeru, przypisuje im się numer pobliskiego większego miasta. Polski kod pocztowy ma format dd-ddd (gdzie d oznacza liczbę). Kod umieszcza się z lewej strony miejscowości. 

    Jak działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Wyszukiwarka kodów pocztowych to proste i pomocne narzędzie, dzięki któremu odnajdziesz kod pocztowy przypisany do danej miejscowości i ulicy bądź na podstawie kodu pocztowego pokaże Ci adres (miejscowość lub ulicę). Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kod pocztowy z Warszawy, Katowic, Gdańsk, czy mniejszych miejscowości jak Darłowo, Mrągowo czy Łomża. Dzięki temu prawidłowo zaadresujesz swoją przesyłkę i zyskasz pewność że twoja paczka trafi do nadawcy bez większych problemów. 

    SPRAWNIE ZAADRESUJESZ PRZESYŁKĘ

    SPRAWDZISZ WYGODNIE ADRES SIEDZIBY KONTRAHENTA

    SPRAWDZISZ POPRAWNOŚĆ DANYCH ODBIORCY