Śledzenie przesyłki UPS

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki UPS

Skorzystałeś z naszego serwisu i zamówiłeś kuriera UPS? Chcesz śledzić swoją przesyłkę, aby mieć pewność, że dotrze ona pod wyznaczony adres? Możesz to zrobić w bardzo prosty i intuicyjny sposób. W naszym serwisie śledzenie przesyłki UPS jest łatwe, wystarczy, że znasz numer zamówienia lub numer przesyłki. Status przesyłki możesz sprawdzić w dowolnym momencie. System umożliwia śledzenie każdej przesyłki nadanej przez GlobKurier.pl, obojętne czy będzie to pojedyncza paczka, paleta czy przesyłka dłużycowa!

Jak śledzić paczki UPS?

Sprawdź, jak łatwo możesz śledzić przesyłkę kurierską UPS!  

Aby zlokalizować przesyłkę  kurierską UPS, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

1.Wpisać  numer GK przesyłki

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia. 

2.Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka UPS

Na GlobKurier.pl możesz skorzystać z usług zaufanej firmy kurierskiej, jaką jest UPS. Kurierzy tej firmy każdego dnia dostarczają 20,7 mln paczek i dokumentów, choć to ogromny natłok pracy to możesz być pewnie, że Twoja przesyłka również dotrze do odbiorcy. Możesz na bieżąco monitorować jej status.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 40 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE