Śledzenie przesyłki Raben

Monitoruj status przesyłki krajowej i zagranicznej.

Śledzenie przesyłki Raben

Skorzystałeś z GlobKurier i zamówiłeś przesyłkę przewoźnikiem Raben? Niezależnie, czy to przesyłka paletowa do Warszawy, czy do Niemiec możesz monitorować jej status online. Jest to bardzo proste, wystarczy, że stronie wpiszesz numer GK przesyłki, wtedy uzyskasz najważniejsze informacje. Dowiesz się, czy przesyłka została zarejestrowana w serwisie, została odebrana od kuriera lub dotarła już do odbiorcy.

Nowoczesna usługa Raben śledzenie przesyłki pozwala klientom w szybki i prosty sposób zlokalizować paczkę. Monitoring daje możliwość stałego kontrolowania etapu realizacji dostawy. Można go rozpocząć w dowolnym momencie i powtarzać wielokrotnie, zgodnie z własnymi potrzebami. Co najważniejsze, usługa jest bezpłatna i daje natychmiastową informację zwrotną, a cały proces lokalizowania paczki odbywa się bez konieczności kontaktowania się z przewoźnikiem. Wystarczy, że posiadasz urządzenie takie jak komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Szczegółowe informacje o Twojej przesyłce, w tym jej bieżącą lokalizację oraz poszczególne etapy dostawy uzyskasz po wpisaniu na stronie Globkurier.pl Raben śledzenie numeru Twoje przesyłki.

Jak śledzić przesyłkę Raben?

Śledzenie przesyłki Raben jest bardzo proste!

Aby zlokalizować przesyłkę Raben, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

  1. 1. Wpisać  numer GK przesyłki.

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia.

2. Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Korzystając z GlobKurier możesz wysłać przewoźnikiem Raben przesyłki paletowe nie tylko w kraju, ale również za granicę. Wymiary przesyłek paletowych, jakie dostępne są w ofercie to 120x80x15 cm (paleta Euro) oraz wym. dowolny (paleta niestandardowa). Ofercie znajdziesz również przesyłki dłużycowe, których waga rzeczywista nie możesz przekraczać 30 kg. Każdą zamówią przesyłkę, możesz stale monitorować, aby mieć pewność, że dotrze do odbiorcy.

Raben prowadzi swoją działalność w Europie od kilkudziesięciu lat. Wieloletnie doświadczenie dało przewoźnikowi ugruntowaną pozycję na rynku i pozwoliło wypracować wysokie standardy świadczonych usług. Wyróżnia go gęsta sieć oddziałów, które są dostępne w 13 krajach europejskich. Wśród nich jest Polska. Inne państwa, na których terenie Raben świadczy swoje usługi to między innymi: Niemcy, Holandia, Węgry, Estonia, Łotwa, Słowacja, Czechy, Ukraina i Włochy.

Spółka Raben oferuje swoim klientom usługi magazynowania oraz transportu krajowego i międzynarodowego. Dysponuje rozbudowaną flotą transportu drogowego, spedycją morską i lotniczą, a także transportem całopojazdowym i inermodalnym, co stanowi ogromne udogodnienie dla klientów korporacyjnych, np. dystrybutorów, producentów oraz handlowców.

Kolejna usługa, na którą warto zwrócić uwagę, to Fresh Logistics, która pozwala na bezpieczne transportowanie świeżych i szybko psujących się produktów. Jej świadczenie odbywa się na terenie naszego kraju oraz na rynku międzynarodowym. Znajomość branży i posiadanie odpowiedniego zaplecza pozwala przewoźnikowi na dotrzymanie wymagających warunków termicznych, jakimi wyróżniają się takie produkty.
Przy całym, szeroki spektrum usług świadczonych przez przewoźnika Raben ogromnym atutem pozostaje Raben tracking, czyli możliwość śledzenia dostarczanych przesyłek przez klienta.

Tracking przesyłki Raben - ważne informacje

Wysyłanie przesyłek przewoźnikiem Raben jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl i podać parametry paczki oraz dane dotyczące miejsca nadania i miejsca dostawy. Równie proste jest w Raben śledzenie przesyłki. Wystarczy, że dysponujesz numerem nadanej przesyłki, a będziesz mógł monitorować jej trasę, począwszy od momentu nadania, a skończywszy na dostarczeniu do odbiorcy. Dzięki temu, niezależnie od tego, czy jesteś nadawcą, czy adresatem przesyłki, nie będziesz musiał martwić się o jej dostarczenie i będziesz mógł na bieżąco weryfikować etapy jej realizacji.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz po wpisaniu numeru przesyłki na stronie przewoźnika albo numeru zamówienia na stronie Globkurier.pl Raben śledzenie przesyłki. Numer przesyłki możesz sprawdzić na wydruku pocztowym, a jeśli jesteś klientem sklepu internetowego, w profilu użytkownika. Jeśli z jakiegoś powodu nie posiadasz numeru przesyłki, status dostawy możesz ustalić, kontaktując się z działem obsługi klienta Raben. Niezbędne informacje uzyskasz, po podaniu adresu lub imienia i nazwiska odbiorcy.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: