Śledzenie przesyłki Raben

Monitoruj status przesyłki krajowej i zagranicznej.

Śledzenie przesyłki Raben

Skorzystałeś z GlobKurier i zamówiłeś przesyłkę przewoźnikiem Raben? Niezależnie, czy to przesyłka paletowa do Warszawy, czy do Niemiec możesz monitorować jej status online. Jest to bardzo proste, wystarczy, że stronie wpiszesz numer GK przesyłki, wtedy uzyskasz najważniejsze informacje. Dowiesz się, czy przesyłka została zarejestrowana w serwisie, została odebrana od kuriera lub dotarła już do odbiorcy.

Jak śledzić przesyłkę Raben?

Śledzenie przesyłki Raben jest bardzo proste!

Aby zlokalizować przesyłkę Raben, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

  1. 1. Wpisać  numer GK przesyłki.

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia.

2. Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Korzystając z GlobKurier możesz wysłać przewoźnikiem Raben przesyłki paletowe nie tylko w kraju, ale również za granicę. Wymiary przesyłek paletowych, jakie dostępne są w ofercie to 120x80x15 cm (paleta Euro) oraz wym. dowolny (paleta niestandardowa). Ofercie znajdziesz również przesyłki dłużycowe, których waga rzeczywista nie możesz przekraczać 30 kg. Każdą zamówią przesyłkę, możesz stale monitorować, aby mieć pewność, że dotrze do odbiorcy. 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 40 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE