Logo InPost Paczkomaty

Śledzenie przesyłki Paczkomaty InPost

Sprawdź status przesyłki Paczkomaty InPost 

Śledzenie Paczkomaty InPost

Niedawno nadałeś przesyłkę do Paczkomatu InPost i chcesz szybko sprawdzić, na jakim etapie obecnie się znajduje? Zastanawiasz się, czy jest już przygotowana do doręczenia? Dzięki monitoringu przesyłek dowiesz się, kiedy przesyłka została zarejestrowana, trafiła do transportu, dostarczono ją do magazynu i kiedy otrzymał ją odbiorca. Funkcja śledzenia paczki jest gwarantem bezpieczeństwa. 

Jak śledzić przesyłkę Paczkomaty InPost?

Śledzenie paczki Paczkomaty InPsot! 

Aby zlokalizować przesyłkę kurierską Paczkomaty InPost, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

1.Wpisać  numer GK przesyłki

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia. 

2.Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Przykładowy list przewozowy Paczkomaty Inpost

Przesyłka InPost

Paczkomaty InPost to jedna z najwygodniejszych form dostawy. Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz nadać, ale także odebrać przesyłkę w Paczkomacie InPost. Paczkomatów stale przybywa, więc na pewno znajdziesz dogodną dla siebie lokalizację, do tego są one czynne całą dobę. Możesz skorzystać z niego o dowolnej porze. Pamiętaj, że masz 3 dni na umieszczenie paczki w paczkomacie, natomiast odbiorca ma 48h na wyjęcie jej z paczkomatu.

Możesz w każdej chwili sprawdzić status przesyłki Paczkomaty InPost. 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 40 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE