Śledzenie przesyłki InPost Paczkomaty 24/7

Sprawdź status przesyłki Paczkomaty InPost 

Śledzenie Paczkomaty InPost

Niedawno nadałeś przesyłkę do Paczkomatu InPost i chcesz szybko sprawdzić, na jakim etapie obecnie się znajduje? Zastanawiasz się, czy jest już przygotowana do doręczenia? Dzięki monitoringu przesyłek dowiesz się, kiedy przesyłka została zarejestrowana, trafiła do transportu, dostarczono ją do magazynu i kiedy otrzymał ją odbiorca. Funkcja śledzenia paczki jest gwarantem bezpieczeństwa.

Usługi oferowane przez Paczkomaty InPost cieszą się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Sprzyja temu rozwój branży e-commerce i nieustanne pojawianie się nowych graczy na rynku sklepów internetowych. Dlatego możesz być pewien, że usługa Paczkomaty InPost nadal będzie się rozwijać i dostarczać nam nowych rozwiązań. Śledzenie przesyłki InPost jest dużym udogodnieniem dla klientów sklepów internetowych, którzy z tego powodu często rezygnują z usług innych przewoźników na rzecz Paczkomatów InPost. Nie bez znaczenia jest również to, że mogą odebrać paczkę w dowolnym dla siebie momencie. Monitoring realizacji dostawy daje klientowi dużą kontrolę nad przesyłką i pozwala zaplanować harmonogram dnia oraz wydarzenia związane z paczką. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w okresie przedświątecznym, gdy czekasz na ważną dla Ciebie przesyłkę. Informacja o jej bieżącym statusie, którą uzyskasz automatycznie po wpisaniu indywidualnego numeru przesyłki, pozwoli ocenić, czy Twoje zamówienie dotrze na czas.

Jak śledzić przesyłkę Paczkomaty InPost?

Śledzenie paczki Paczkomaty InPsot! 

Aby zlokalizować przesyłkę kurierską Paczkomaty InPost, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

1.Wpisać  numer GK przesyłki

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia. 

2.Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Przykładowy list przewozowy Paczkomaty Inpost

Przesyłka InPost

Paczkomaty InPost to jedna z najwygodniejszych form dostawy. Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz nadać, ale także odebrać przesyłkę w Paczkomacie InPost. Paczkomatów stale przybywa, więc na pewno znajdziesz dogodną dla siebie lokalizację, do tego są one czynne całą dobę. Możesz skorzystać z niego o dowolnej porze. Pamiętaj, że masz 3 dni na umieszczenie paczki w paczkomacie, natomiast odbiorca ma 48h na wyjęcie jej z paczkomatu.

Możesz w każdej chwili sprawdzić status przesyłki Paczkomaty InPost.

Usługa oferowana przez Paczkomaty InPost w pełni odpowiada wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych. Umożliwia nadawanie i odbieranie przesyłek w dogodnym dla klienta momencie, eliminując konieczność czekania na kuriera w domu i ryzyko, że się z nim nie spotkasz albo, że będziesz musiał zmienić plany na konkretny dzień. To bardzo wygodne i cieszące się dużą popularnością rozwiązanie. Na dowód wystarczy wspomnieć, że w związku z ogromnym zainteresowaniem usługą, Paczkomaty InPost przekroczyły już magiczną liczbę 10000 Paczkomatów w całej Polsce. To oznacza, że docierają z usługą do coraz szerszego grona klientów i wciąż dynamicznie się rozwijają. Kurier InPost jest usługą siostrzaną do Paczkomatów InPost. Obejmuje dostarczanie paczek i przesyłek listowych bezpośrednio do adresata i funkcjonuje w całej Polsce oraz w 18 krajach Europy. Kurier InPost to rodzaj usługi, który działa obok standardowo świadczonych usług Paczkomaty InPost, a jego rozwinięcie było możliwe dzięki potencjałowi stworzonemu przez sieć Paczkomatów.

Tracking Paczkomaty InPost - ważne informacje

InPost śledzenie paczki jest usługą bezpłatną, świadczoną standardowo dla każdego klienta. Jest też usługą niezwykle prostą i intuicyjną w obsłudze. Do sprawdzenia etapu realizacji zamówionej dostawy nie musisz logować się w systemie, dokonywać rejestracji albo podawać swoich danych. Wystarczy jeśli znasz indywidualny numer przesyłki, który jest nadawany każdej.

Śledzenie przesyłki InPost odbywa się właśnie na jego podstawie. Monitować przesyłkę możesz bezpośrednio na stronie przewoźnika. W tym celu wpisz 24-cyfrowy numer Twojej przesyłki, a w odpowiedzi uzyskasz szczegółowe dane na jej temat. System automatycznie wyświetli informacje dotyczące jej bieżącej lokalizacji, a także wszystkich wcześniejszych etapów realizacji dostawy. Taki sam efekt osiągniesz, korzystając ze strony Globurier.pl InPost śledzenie paczki, gdzie należy podać numer zamówienia. To rozwiązanie bardzo wygodne zarówno dla nadawców, jak i odbiorców przesyłek.

Śledzenie Paczkomaty InPost pozwala stale monitorować realizację zamówionej usługi i precyzyjnie przewidzieć czas dostawy przesyłki do miejsca docelowego. Dzięki temu każdy klient może mieć pełną kontrolę nad zamówioną przez siebie usługą dostarczenia przesyłki.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: