Kurier FedEx, firma kurierska FedEx, logotyp FedEx

Śledzenie przesyłki FedEx

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki FedEx

Nadając przesyłkę, chcesz mieć pewność, że dotrze ona do adresata. Mamy narzędzie, które umożliwi Ci skontrolowanie statusu Twojej przesyłki FedEx. Monitoring przesyłek pozwala na sprawdzenie aktualnego statusu paczki wysłanej przez serwis GlobKurier.pl. Niezależnie od tego, czy wysyłasz pojedynczą paczkę, czy paletę, możesz sprawdzić status swojej przesyłki. 

Jak śledzić przesyłkę FedEx?

Przekonaj się, jakie  łatwe jest śledzenie przesyłki FedEx!

Aby zlokalizować przesyłkę kurierską FedEx, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

1.Wpisać  numer GK przesyłki

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia. 

2.Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki FedEx
Przykładowy list przewozowy FedEx

Przesyłka FedEx

Skorzystaj z szerokiej oferty jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm kurierskich, jaką jest FedEx. Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz wysłać przesyłkę przewoźnikiem FedEx do jednego z ponad 190 krajów na świecie. Możesz stale monitorować status swojej przesyłki FedEx. Gwarantujemy, że dotrze do odbiorcy, chyba że wyląduje na bezludnej wyspie, jak w przypadku przesyłek z filmu Cast Away – poza światem (choć wiadomo, że to nieprawdopodobne).

Zobacz, jak proste jest śledzenie paczki w GlobKurier.pl

Jak śledzić przesyłkę bez rejestracji?

Zamówiłeś przesyłkę w GlobKurier.pl bez rejestracji? Chcesz sprawdzić jej status? Mamy dla Ciebie, krótki poradnik, który wyjaśnia, jak krok po kroku śledzić paczkę:

Jak śledzić przesyłkę posiadając konto?

Posiadasz konto w GlobKurier.pl i chcesz sprawdzić status swojej paczki? Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, obejrzyj krótki film instruktażowy i monitoruj swoją przesyłkę: 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 20 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE