erontrans

Śledzenie przesyłki Erontrans

Sprawdź status przesyłki. 

Śledzenie przesyłki Erontrans

Skorzystałeś z serwisu GlobKurier.pl i zamówiłeś przesyłkę paletową przewoźnikiem Erontrans? Przesyłki paletowe ze względu na swoje gabaryty są znacznie drożne od zwykłych przesyłek paczkowych. Dlatego naturalne jest, że chcesz mieć pod kontrolą, gdzie obecnie znajduję się Twoja przesyłka. Możesz bardzo łatwo monitorować jej status w naszym serwisie.

Jak śledzić przesyłkę Erontrans?

Śledzenie przesyłki Erontrans jest bardzo proste!

Aby zlokalizować przesyłkę  Erontrans, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

  1. 1. Wpisać  numer GK przesyłki.

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia.

2. Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka paletowa Erontrans

W ofercie GlobKurier możesz skorzystać z usług tego przewoźnika Erontrans, wybierając przesyłkę paletową w obrębie całej Polski. 

Przesyłki paletowe są idealnym rozwiązaniem dla ciężkich i dużych paczek oraz przesyłek o niestandardowych wymiarach. Skorzystanie z usług Erontrans daje gwarancję, że Twoja przesyłka paletowa dotrze do odbiorcy bez komplikacji. Śledzenie przesyłki online to dodatkowa kontrola nad przesyłką. 

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 5 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: