Śledzenie przesyłki DHL
- przesyłki kurierskie DHL

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej. 

Śledzenie przesyłki DHL

Niedawno nadałeś przesyłkę DHL za pośrednictwem serwisu GlobKurier i chcesz szybko sprawdzić, na jakim etapie obecnie się znajduje? Zastanawiasz się, czy jest już przygotowana do doręczenia? Niezależnie od tego, czy wysyłasz pojedynczą paczkę czy paletę, możesz sprawdzić status swojej przesyłki. 

Jak śledzić przesyłkę DHL?

Śledzenie przesyłki kurierskiej DHL jest bardzo proste!

Aby zlokalizować przesyłkę  kurierską DHL, zamówioną przez GlobKurier.pl należy:

  1. 1. Wpisać  numer GK przesyłki.

Jest generowany automatycznie po wypełnieniu formularza nadania przesyłki kurierskiej. Pojawia się w tytule maila informującego o dokonaniu zamówienia, w mailu potwierdzającym dostarczenie przesyłki, w liście przewozowym. Można go również znaleźć w panelu klienta w zakładce przesyłki i zamówienia.

2. Po naciśnięciu przycisku zlokalizuj wyświetli się historia realizowanego zamówienia.

Śledzenie przesyłki - mail transakcyjny
Przykładowy mail potwierdzający dostarczanie przesyłki

Przesyłka DHL

DHL jest liderem branży logistycznej, który oferuje przesyłki krajowe i międzynarodowe. W 2019 roku trzeci raz z rzędu został nagrodzony tytułem NAJLEPSZEGO MIEJSCA DO PRACY. Zajął czwarte miejsce w rankingu opracowanym przez Place to Work, globalną firmę analityczno-doradczą, otrzymując dzięki temu specjalny certyfikat. W łatwy i szybki sposób skorzystaj z usług zaufanego przewoźnika, jakim jest DHL przez GlobKurier.pl. Dzięki intuicyjnym narzędziom łatwo sprawdzić status swojej przesyłki DHL.

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 40 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
ZOSTAW SWOJE DANE A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE