Zarabiaj na polecaniu naszych usług!

Prowadzisz firmę i posiadasz w naszym serwisie konto biznesowe? Od teraz możesz dodatkowo sporo zyskać, jeśli dołączysz do programu partnerskiego i zaczniesz polecać nasze usługi. Ruszyliśmy z nowym programem partnerskim dedykowanym klientom biznesowym. Dołączyć może każda osoba, która założy firmowe konto w GlobKurier.pl. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

Program partnerski - zarabiaj na polecaniu usług kurierskich

Jak można skorzystać z programu?

To bardzo proste! Jedynym wymogiem jest posiadaniem firmowego konta w GlobKurier.pl. Jeśli nie posiadasz takiego konta, możesz je w założyć w zaledwie kilka minut. Rejestracja jest całkowicie darmowa, jednak niezbędne jest podanie numeru NIP oraz nazwy firmy. Po założeniu konta możesz przejść do Panelu Klienta, gdzie w zakładce Program Partnerski znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i materiały do pobrania wraz ze swoim unikatowym kodem, który umożliwia Ci wysyłanie linków przypisanych do Twojego konta. Dzięki temu system automatycznie nalicza prowizję od pozyskanych klientów.

Jak działa program partnerski?

Jeśli chcesz polecać nasze usługi, możesz wykorzystać do tego materiały dostępne w zakładce Program Partnerski – Banery i kod śledzenia. Do każdego konta przypisany jest unikatowy dla użytkownika kod śledzenia. Jak to zrobić? Umieść na swojej stronie internetowej wybrany baner reklamowy. Każda osoba, która poprzez niego zarejestruje się w naszym serwisie, a następnie złoży zamówienie zostanie przypisana do Twojego konta, a Ty otrzymasz prowizję! Nie posiadasz strony internetowej? Skopiuj swój unikatowy kod i dopisz do wybranego linku kierującego do naszej witryny, następnie wyślij go znajomemu lub zaprzyjaźnionej firmie (w wiadomości e-mail, poprzez media społecznościowe) i sprawdź, jak to działa! Jeżeli nie chcesz polecać w Internecie, dajemy Ci taką możliwość – wydrukuj specjalnie przygotowane dla Ciebie materiały reklamowe. Są one dostępne wraz z innymi w Twoim Panelu Klienta.

Ile możesz zyskać?

Za każde pierwsze zamówienie usługi kurierskiej przez nowo poleconego klienta, który zarejestruje się w naszym serwisie, otrzymasz aż 15% prowizji! Za każde kolejne zamówienie dokonane przez osobę, która już zarejestrowała się z Twojego polecenia, otrzymasz 3%. Prowizję od transakcji danego klienta otrzymujesz przez 6 miesięcy! Im droższe usługi polecisz, np. międzynarodowe przesyłki paletowe bądź nietypowe zlecenia, tym większą kwotę możesz zarobić! Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz wysyłkę do ponad 190 krajów świata, a do tego realizujemy wysyłkę paczek, palet oraz kontenerów, obsługujemy transport drogowy, lotniczy oraz morski. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde zamówienie.

Wyjątkowa okazja!

Dla pierwszych 10 osób, które teraz dołączą do programu i polecą nasze usługi mamy prezent – bezprzewodowe słuchawki marki SAVIO. Ważne! Z poleceń muszą zostać wygenerowane minimum 3 zamówienia. Polecaj usługi większej ilości osób i podwajaj swoje szanse na wygraną!

Program Partnerski, nagroda

Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

Dołączenie do programu jest proste i szybkie, a do tego umożliwia zarabianie już od pierwszego dnia po rozpoczęciu współpracy. Nie wymagamy żadnych umów i deklaracji, sam decydujesz, jak długo będziesz naszym partnerem. Co więcej, po pozyskaniu pierwszych klientów prowizja od ich zamówień będzie naliczała się na Twoje konto przez pół roku. Nie musisz robić nic, a pieniądze same będą pojawiały się na Twoim koncie. Wszystkie materiały są darmowe i znajdziesz je w Panelu Klienta, nie musisz się martwić przygotowaniem banerów czy broszur promocyjnych. Nasz program jest tak skonstruowany, że również osoby, które zaprosisz do korzystania z naszego serwisu, otrzymają od nas kod rabatowy lub dodatkowe środki na przesyłkę. Program będzie stale rozbudowywany, dlatego, jeśli zarejestrujesz się już teraz w przyszłości, możesz zyskać jeszcze więcej!

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź stronę – Program Partnerskie GlobKurier.pl


Karolina Bigos

E-marketing Specialist w GlobKurier.pl. Zajmuje się pozyskiwaniem partnerów biznesowych oraz rozbudową sieci afiliacyjnych w GlobKurier.pl. Odpowiada również za tworzenie contentu multimedialnego i współpracę kreatywną.