Wyjątkowy poradnik na Black Friday!

Nadchodzący Black Friday oraz Cyber Monday to dla kupujących idealna okazja na zakupienie prezentów świątecznych lub po prostu wielu towarów w promocyjnych cenach. Dla sprzedawców natomiast to moment, który jeśli dobrze wykorzystają, może przynieść im ogromne zyski. W tym roku największe święto promocji będzie wyglądało nieco inaczej. Pewne jest, że większość zakupów odbywać będzie się przez internet. Dlatego z myślą o właścicielach e-sklepów zdecydowaliśmy się przygotować coś wyjątkowego! Mamy dla Was całkowicie darmowy e-book, który pomoże Wam przygotować się na nadchodzący Black Friday i Cyber Monday.

Darmowy ebook na Black Friday

Najlepsze porady dla sklepów internetowych z okazji Black Week

W naszym e-booku znajdziecie 12 najlepszych porad w związku z nadchodzącym świętem sprzedażowym. Do tego wskazujemy ważne zagadnienia związane z wartością e-commerce i zabiegami, które pozwolą przekłuć obostrzenia ustanowione z pandemią w sukces sprzedażowy. Podpowiadamy, jak najlepiej przygotować się do coraz bardziej popularnego wydarzenia w Polsce, jakim jest Black Friday i Cyber Monday. Zwłaszcza, w tak trudnych czasach pandemii i lockdownu, gdzie spora część handlu przeniosła się do sieci. Zwiększy ruch w e-sklepie nie zawsze może skończyć się dobrze, zwłaszcza jeśli serwery sklepu nie są to przygotowane. To nie jedyne trudności, jakie możesz napotkać w swoim e-commercie. Jednak nie musisz się martwić! W naszym poradniku wyjaśniamy, jak przygotować swój biznes na różne scenariusze.

Słowo od ekspertów na Black Friday i Cyber Monday

Nasz e-book to nie tylko suche fakty i porady. Informacje w nim zawarte wsparte są cytatami i doświadczeniem ekspertów z wielu firm związanych z branżą e-commerce. Wśród osób, które podzieliły się swoją wiedzą znajduję się:

  • Mateusza Pycia oraz Justyna Trzupek z GlobKurier,
  • Patrycja Saas-Staniszewska z Izby Gospodarki Elektronicznej,
  • Marcin Stańczak z Esa logistika Polska,
  • Marcin Szkop z imoje.pl,
  • Jacek Wajsprych z Globbox.net,
  • Grzegorz Sadłoń z Codarius.com.

Eksperci podpowiadają, jak mądrze i skutecznie prowadzić sprzedaż i wydawać środki. W tym wymagającym czasie kluczowe jest jak najlepsze gospodarowanie dostępnymi dobrami, zasobami i technikami marketingowymi, opierając się na pomocy dostępnej technologii, a także sprawdzonych dostawców.

Pobierz darmowy ebook na Black Week


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl