Ratunek w sytuacji kryzysowej #tarczadlaecommerce

Od ponad 10 lat staramy się wspierać firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw przez pełną obsługę logistyczną oraz merytoryczne wsparcie ekspertów. Teraz zdecydowaliśmy się na uruchomienie specjalnego programu wsparcia dla przedsiębiorców #tarczadlaecommerce, który pomoże im przetrwać ten trudny czas pandemii. Naszym celem jest wsparcie nie tylko działających już na rynku sprzedawców, ale również nowych firm dotkniętych ograniczeniami sprzedaży w związku z koronawirusem. Wiemy, że epidemia dotyka wszystkich i liczy się każda pomoc, więc zdecydowaliśmy się podjąć konkretne kroki, aby wesprzeć przedsiębiorców.

tarcza dla ecommerce, pomoc dla przedsiębiorców,

Pandemia trwale zmienia rynek e-commerce. Większość firm i przedsiębiorstw wdraża pracę zdalną i przenosi sprzedaż do internetu. Zamknięcie niektórych sklepów przyczyniło się do wzrostu ruchu na platformach online. Również artykuły spożywcze zakupywane są za pośrednictwem internetu. Dla wielu konsumentów zakupy online stały się najbezpieczniejszą formą. Firmy, by móc utrzymać się, muszą gwałtownie dostosować się do nowych warunków i właśnie w tym, chcemy im pomoc – komentuje Mateusz Pycia, CEO GlobKurier.pl

Pomocna #tarczadlaecommerce

W obecnej sytuacji warto przygotować zapasowy plan działania, aby zabezpieczyć swój biznes. Jako GlobKurier.pl wraz z Codarius.com postanowiliśmy opracować własną #tarczedlaecommerce, aby pomóc zachować firmom stały przychód i Klientów. Tarcza, którą proponujemy obejmuje swoimi działaniami:

  • Stworzenie sklepu
  • Pozyskanie ruchu
  • Obsługę zamówień
  • Pakowanie oraz magazynowanie

Jak wygląda #tarczadlaecommerce:

GlobKurier.pl zapewni Ci pełne wsparcie logistyczne oraz przygotuje atrakcyjne ceny na wysyłki paczek i palet. Posiadamy wolne przestrzenie magazynowe, które możemy udostępnić w celu obniżenia kosztów związanych z pracownikami oraz utrzymaniem magazynu.

Condarius.com gwarantuje, że:

  • obniży abonament e-sklepu lub systemu B2B dla Twojej Firmy, patrząc na jego możliwości na kilka miesięcy, może nawet na rok
  • uruchomi sklep online w ciągu 4-5 dni bez dodatkowych kosztów wdrożeniowych na jednym z szablonów – www.arganhouse.pl, www.orios.pl, www.fishandwood.com
  • dzięki współpracy ze swoimi partnerami pomoże wygenerować ruch oraz zwiększyć ilość składanych zamówień
  • korzystając ze wsparcia iMoje przygotuje rozwiązania, które zmniejszą koszty prowizji od płatności online

Przyszłość handlu

Firmy oparte na tradycyjnym handlu przeżywają aktualnie bardzo trudny okres. Z analiz rynkowych, jakie otrzymujemy, świat po koronawirusie będzie zupełnie inny. Nawyki i zwyczaje konsumentów ulegną silnej zmianie. Coraz powszechniejszy będzie handel online, a dotychczasowe zawody takie jak zdalni przedstawiciele handlowi mogą być uzupełnieniem lub wręcz zostaną zastąpienie o automatyczne kanały sprzedaży e-commerce. Dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie specjalnego programu wsparcia.

tarcza dla ecommerce, tarcza antykryzysowa, tarcza dla przedsiębiorców

Jak skorzystać z dofinansowania na przesyłki w ramach #tarczadlaecommerce?

1. Otwórz swój biznes online, sklep, system B2B na Codarius.com

(mail do wybranego partnera sales@codarius.com z tytułem „GlobKurier dofinansowanie”)

2. Wyślij nam nr umowy po podpisaniu.

3. Dofinansujemy Twoje konto pre-paid* na kwotę równowartości 1 miesięcznego abonamentu na wysyłki

*kwota pre-paid z dofinansowania może być przeznaczona tylko na wysyłki, nie można jej wypłacić na gotówkę

Program trwa do przekroczenia maksymalnej kwoty na dofinansowania.

Pytania o pakiet można kierować na mail: dofinansowanie@globkurier.pl

Chcemy pomóc jak największej liczbie biznesów, ale sami mamy ograniczone zasoby. Jak nie będziemy mogli zaoferować Ci naszej oferty, to postaramy się doradzić i pomóc w oparciu o analizę Twojej sytuacji.

Prowadzisz firmę? Również możesz wesprzeć innych przedsiębiorców i przyłączyć się do akcji! Skontaktuj się z nami: dofinansowanie@globkurier.pl


GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.