Integracja z GlobKurier.pl – zwiększ sprzedaż na Allegro!

Jak wskazują najnowsze badania, aż 73 proc. ogółu internautów decyduje się na zakupy w internecie. Klienci świadomie szukają najlepszych rozwiązań, które gwarantują nie tylko tanią, ale również szybką i bezpieczną wysyłkę. Kurier dla sklepu online powinien zatem spełniać te wymagania a znalezienie idealnej opcji nie powinno przysparzać dodatkowych trudności. Jak podołać takiemu wyzwaniu? Idealnym narzędziem będzie tutaj integracja z GlobKurier.pl. Jak to wygląda w praktyce?

integracja ebay, integracja Allegro, integracja z GlobKurier

Dlaczego integracja z Globkurier.pl to dobry pomysł?

Na integracji Allegro z Globkurierem zyskujesz nie tylko Ty, ale również Twoi klienci. Proces adresowania i wysyłki paczki przebiega znacznie sprawniej, dzięki czemu odbiorca szybciej zobaczy ją pod swoimi drzwiami. Już na samym początku nasza platforma zaimportuje transakcję z Allegro. Oznacza to, że dane odbiorcy zostaną pobrane automatycznie, a to z kolei zdecydowanie uprości proces generowania listu przewozowego. Kojarzysz ten stres przy przepisywaniu adresu? Spokojnie, tym razem będziesz miał pewność, że się nie pomylisz. Zautomatyzuje się także kwestia wprowadzania numeru listu przewozowego do karty transakcji. Genialne, prawda?

integracja z GlobKurier.pl

Integracja Allegro z Globkurierem to także szybkie wysyłki paczek i możliwość ich śledzenia na bieżąco. Jedną z największych zalet takiego rozwiązania jest sprawne i intuicyjne zarządzanie procesem wysyłki. Dzięki integracji masz stały dostęp do aktualnej oferty, możliwość wyceny on-line kosztów przesyłki oraz decyzji, który tani kurier będzie najlepszym rozwiązaniem w każdym konkretnym przypadku. Chcesz skorzystać z usług dodatkowych? Z Globkurierem m.in. ubezpieczysz przesyłkę czy zagwarantujesz godzinę dostarczenia do odbiorcy. Dostępne na platformie firmy kurierskie to także gwarancja wyboru najlepszej – najszybszej, najtańszej i najbezpieczniejszej opcji.

Jak się do tego zabrać?

Kurier dla sklepu online to zdecydowanie jedna z najistotniejszych kwestii. Czym szybciej zatem zdecydujesz się na zoptymalizowanie procesu doręczania, tym szybciej przekonasz do siebie klientów. Jak zatem nadać przesyłkę za pomocą integracji GlobKurier z Allegro? Prosta sprawa!

Najpierw zaloguj się na swoje konto na platformie GlobKurier. Znajdź zakładkę „Integracja Allegro” i przejdź do niej. Znajdziesz tam opcję „Pobierz transakcję z Allegro”, która automatycznie przeniesie Cię na stronę w celu autoryzacji połączenia z aplikacją Globkurier. Teraz wystarczy, że potwierdzisz chęć skorzystania z integracji, co również możesz zrobić jednym kliknięciem. Gotowe! W momencie potwierdzenia, Twoje transakcje z platformy Allegro zostaną automatycznie pobrane, a Ty możesz zabrać się za planowanie wysyłek. Najlepsze firmy kurierskie, tani kurierzy i dodatkowe usługi kurierskie są na wyciągnięcie Twojej ręki.

integracja z GlobKurier.pl

Optymalizacja procesu wysyłki to jeden z pierwszych kroków, jakie powinieneś poczynić decydując się na sprzedaż internetową. Dzięki temu klienci sprawnie otrzymają swoje zamówienia, a Ty nie będziesz marnował cennego czasu na przeszukiwanie stron firm kurierskich i wybór najlepsze opcji dla siebie.

oferta dla sklepów internetowych

GlobKurier.pl

Lubimy dzielić się wiedzą, a mamy jej dość sporo, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę rynku KEP i TSL. Realizujemy wysyłki do 192 krajów na świecie. Współpracujemy z ponad 50 firmami kurierskimi i transportowymi. Dysponujemy własną siecią ponad 1000 punktów paczkowych Click&Collect w Polsce GlobBox.net.


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 12% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl