Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

DHL IRLANDIA

Paczki i palety DHL do Irlandii

paczki palety dhl irlandia


Profesjonalna wysyłka palet DHL do Irlandii.Wybierając przesyłkę palet DHL do Irlandii za pośrednictwem GlobKurier wybierasz najlepszą opcję dla osób indywidualnych jak i dla firm. Oferujemy atrakcyjne ceny. DHL jest naszym stałym partnerem, dzięki czemu dajemy możliwość tańszej wysyłki palet DHL do Irlandii. Gwarantujemy najwyższą jakość. Zapewniamy też szybką dostawę. GlobKurier to najlepsza opcja aby wysłać palety DHL do Irlandii. 


Ile kosztuje przesyłka palet DHL do Irlandii?Cena wysyłki palet DHL do Irlandii zależy od wymiarów oraz wagi przesyłki. Nasz serwis oferuje wycenę palety w zależności od tych parametrów. Wyceny można dokonań online, jak również skontaktować się z nami osobiście w celu dokonania wyceny indywidualnej. Dzięki współpracy z DHL jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny wysyłki palet DHL do Irlandii. Nasza firma oferuje najwyższą jakość w stosunku do ceny. 


Palety DHL do Irlandii - czas dostawy.Czas dostawy palety DHL do Irlandii to jedynie 3-6 dni robocze. Jest to jedna z najszybszych możliwych wysyłek, w bardzo niskiej cenie. Wybierając przesyłkę palet DHL do Irlandii w GlobKurier, otrzymujesz najszybszy transport w najniższych cenach. 


Rozmiar i waga obsługiwanych palet.1. Rozmiar:
  • euro
  • półpalety
  • przemysłowe
  • inne
2. Waga:

Wyceń i zamów.1. Bez rejestracji:

Możesz dokonać wyceny palety bez rejestracji. Wystarczy przejść do formularza. 

Wyceń przesyłkę

2. Po rejestracji:

Zarejestruj sie aby uzyskać możliwość śledzenia przesyłki.3. Skoktantować się z nami w celu indywidualnej wyceny.

Poprzez formularz

Poprzez e-mail: paletymiedzynarodowe@globkurier.pl

Poprzez kontakt telefoniczny: 22 300 16 21