Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

CSR


CSR  

CSR - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu


GlobKurier.pl działa aktywnie w imię służby społecznej. Strategia łączenia celów biznesowych wraz z zaangażowaniem społecznym jest jednym z naszym celów przewodnich. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby innych, dlatego staramy się by nasza biznesowa strategia działania współgrała z czynem społecznym.

Naszym głównym założeniem jest prowadzenie firmy w sposób jak najbardziej efektywny z utrzymaniem jak największej równowagi pomiędzy dochodowością, a działaniem społecznym.
Od początku istnienia GlobKurier.pl podchodzimy z pełną odpowiedzialnością do prowadzenia biznesu, wyznaczajac długofalowe ścieżki rozwoju i nieustannie poszukujac jak najlepszych rozwiązań. Dialog społeczny jest jednym z kluczowych elementów, które cały czas realizujemy. Staramy się, by nasze codzienne działania były wartościujące nie tylko dla nas, ale również innych.

Społeczna odpowiedzialność GlobKurier.pl to przede wszytskim wspołpraca z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.
Z każdej zrealizowanej usługi i produktu przekazujemy 1% wartości na rzecz tej organizacji wspierając tym samym najbardziej potrzebujących.

Rozwijając swoją koncepcję społeczną od niedawna staliśmy się również partnerem Polskiej Akademii Dzieci, której pomagamy finansować wysyłki.

Wspieramy także Dom Dziecka "Tęcza" w Katowicach.

Efektywność i spójność pomiędzy biznesem,  a oczekiwaniami  społecznymi od kilku lat są naszą naczelną domeną. Korzystając z naszych usług - i Ty również pomagasz innym!

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.