Paczki i przesyłki na Wyspy Owcze

Paczka na Wyspy Owcze, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wysp Owcze do Polski i z Polski na Wyspy Owcze

Jak nadać paczkę na Wyspy Owcze?

Aby dokonać wyceny paczki na Wyspy Owcze, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Wyspy Owcze.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Wyspy Owcze

Wielu Polaków ma rodziny, znajomych, którzy mieszkają bądź pracują za granicą. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z bardzo odległych krajów takich jak na przykład Wyspy Owcze. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki na Wyspy Owcze. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. GlobKurier to profesjonalna marka zajmująca się pośrednictwem między klientem a firmami kurierskimi. GlobKurier dba o załatwienie wszystkich formalności związanych z wysłaniem paczki na Wyspy Owcze. Nie musisz także ponosić olbrzymich kosztów w związku z wysłaniem paczki na Wyspy Owcze, gdyż GlobKurier ma bardzo atrakcyjne i niskie ceny. Należy dodać do tego, iż firma GlobKurier zatrudnia kadrę rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdej sytuacji służą klientowi pomocą. Usługi firmy GlobKurier są zatem fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które z jakiegoś powodu potrzebują wysłać paczkę na Wyspy Owcze.

Paczki i przesyłki do Thorshavn

Transport przesyłki na Wyspy Owcze

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Wyspy Kanaryjskie transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Wyspy Owczych. Główne miejsca wysyłek to: 
przesyłki do Thorshavn.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Wyspy Owcze