Paczki i przesyłki na Ukrainę

Przesyłki kurierskie Polska – Ukraina 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Ukrainy do Polski i z Polski na Ukrainę

Jak nadać paczkę na Ukrainę?

Aby dokonać wyceny paczki na Ukrainę, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Ukrainę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Korzyści dla firm

Firmy kurierskie są wsparciem nie tylko dla osób prywatnych ale również dla firm, które importują lub eksportują swoje produkty. Tego typu paczki są przewożone na paletach, zwykle pakowane w specjalny kontener. Ceny takiej usługi określa cennik. Warto jednak zaznaczyć, iż w przypadku nawiązania współpracy między klientem a firmą kurierską istnieje możliwość negocjacji cen. 

Zanim zdecydujesz się na wybór, który kurier będzie odpowiadał za dostarczanie Twoich przesyłek, porównaj oferty od wielu pośredników. Nasza porównywarka ofert pomoże Ci wykonać to za jednym kliknięciem.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Ukrainę  transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Ukrainy. Główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Kijów
  • przesyłki do Lwów

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Kijowa, stolicy Ukrainy

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Ukrainę