Paczki i przesyłki na Sri Lankę

Paczka na Sir Lankę, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Sri Lanki do Polski i z Polski do Sri Lanki

Jak nadać paczkę na Sri Lankę?

Aby dokonać wyceny paczki na Sri Lankę, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Sri Lankę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka na Sri Lankę

Sri Lanka mimo, że jest krajem stosunkowo biednym, jest bardzo popularna wśród turystów. Herbata ze Sri Lanki może nie jest na świecie tak popularna jak z Cejlonu, lecz jest tak samo smaczna. Na Sri Lance wciąż żyją na wolności słonie, a oglądanie ich w naturalnym środowisku jest główną atrakcją tutejszego safari. Ludzie są tu niezwykle życzliwi i otwarci, są też dość bezpośredni, czasami nawet bardziej niż europejczycy.

Przesyłki kurierskie na Sri Lankę

Z powodu przyjacielskiego nastawienia mieszkańców Sri Lanki, wracając z wakacji na tej wyspie będziemy bogatsi o nowych przyjaciół. Zatem na pewno zdarzy się sytuacja, w której będziemy potrzebowali wysłać przesyłkę na Sri Lankę. Zwykle ceny nas jednak skutecznie zniechęcają od tego. GlobKurier oferuje najniższe możliwe ceny. Możemy to zrobić dzięki współpracy z największymi przewoźnikami na świecie. Ceny paczek zaczynają się już od niecałych trzystu złotych, co w przypadku wysyłek w te rejony świata jest ceną okazyjną.

Paczki i przesyłki na Sri Lankę

Transport przesyłki na Sri Lankę

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Sri Lankę transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Sri Lanki. Główne miejsca wysyłek to Kolombo.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Sri Lankę