Paczki i przesyłki na Sri Lankę

Przesyłki kurierskie Polska – Sri Lanka

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Sri Lanki do Polski i z Polski do Sri Lanki

Jak nadać paczkę na Sri Lankę?

Aby dokonać wyceny paczki na Sri Lankę, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Sri Lankę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Sri Lanka mimo, że jest krajem stosunkowo biednym, jest bardzo popularna wśród turystów. Herbata ze Sri Lanki może nie jest na świecie tak popularna jak z Cejlonu, lecz jest tak samo smaczna. Na Sri Lance wciąż żyją na wolności słonie, a oglądanie ich w naturalnym środowisku jest główną atrakcją tutejszego safari. Ludzie są tu niezwykle życzliwi i otwarci, są też dość bezpośredni, czasami nawet bardziej niż europejczycy.

Z powodu przyjacielskiego nastawienia mieszkańców Sri Lanki, wracając z wakacji na tej wyspie będziemy bogatsi o nowych przyjaciół. Zatem na pewno zdarzy się sytuacja, w której będziemy potrzebowali wysłać przesyłkę na Sri Lankę. Zwykle ceny nas jednak skutecznie zniechęcają od tego. GlobKurier oferuje najniższe możliwe ceny. Możemy to zrobić dzięki współpracy z największymi przewoźnikami na świecie. Ceny paczek zaczynają się już od niecałych trzystu złotych, co w przypadku wysyłek w te rejony świata jest ceną okazyjną.

Paczki i przesyłki na Sri Lankę

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Sri Lankę transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Sri Lanki. Główne miejsca wysyłek to Kolombo.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Sri Lankę