Paczki i przesyłki na Słowację - flaga Słowacji

Paczka na Słowację, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów ze Słowacji do Polski i z Polski na Słowację

Jak nadać paczkę na Słowację?

Aby dokonać wyceny paczki na Słowację, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Słowację.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Co można wysłać w paczce na Słowację?

Istnieje lista przedmiotów, których nie można przewieźć przez granicę Słowacji. Nie jest ona bardzo restrykcyjna, bowiem obejmuje głównie przedmioty takie jak narkotyki, substancje łatwopalne i niebezpieczne, przedmioty ostre oraz broń. Istnieją również limity produktów, które można przewieźć. Należą do nich m.in. wyroby tytoniowe oraz alkohol.

Paczka na Słowację

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Słowację transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Słowacji. Główne miejsca wysyłek to:

  • przesyłki do Bratysława
  • przesyłki do Koszyce
  • przesyłki do Zilina
  • przesyłki do Nitra

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Ile kosztuje wysyłka paczki na Słowację?

Najprostszym sposobem wysyłki paczki na Słowację jest zamówienie kuriera. W tym celu skorzystaj z GlobKurier.pl. Dzięki nawiązaniu współpracy z wieloma przewoźnikami jesteśmy w stanie zaproponować Ci atrakcyjną cenę przesyłki. Dodatkowym atutem korzystania z naszej usługi jest możliwość porównania w jednym miejscu ofert wielu przewoźników. Dzięki temu możesz zrobić szybki przegląd ich oferty bez konieczności odwiedzania po kolei strony internetowej każdego z nich. Takie zestawienie uzyskasz po wypełnieniu dostępnego na naszej stronie formularza.

 

Wypełniając formularz, wybierz kraj nadania oraz odbioru przesyłki, a następnie określ parametry przesyłki. Powinieneś podać jej wagę oraz wymiary. Na tej podstawie zostanie wyliczony koszt dostawy paczki na teren Słowacji.

Przesyłki kurierskie na Słowację

Na terenie Słowacji mieszka wiele osób z polskimi korzeniami. Nieduża odległość od granicy z Polską sprzyja też wymianie handlowej pomiędzy tymi krajami. Dlatego atrakcyjna oferta międzynarodowych usług kurierskich, które dają możliwość wysyłki towarów na Słowację, jest tak istotna. Potrzebę tę zaspokaja GlobKurier.pl, umożliwiając przesyłanie paczek klientom indywidualnym oraz biznesowym. Podczas pakowania paczki należy pamiętać, że nie każdy rodzaj towaru może być przesyłany za granicę. Istnieją tu pewne ograniczenia, których należy przestrzegać. Przepisy wyraźnie zabraniają przesyłania wyrobów alkoholowych oraz tytoniowych, broni, materiałów wybuchowych, łatwopalnych oraz trujących, łatwopsujących się produktów spożywczych itp.

 

Warto pamiętać, że wykrycie w paczce przesyłanej za granicę towarów niedozwolonych może grozić poważnymi konsekwencjami.

Jak zapakować paczkę na Słowację?

Sposób pakowania przesyłek istotnie wpływa na bezpieczeństwo przesyłanych towarów. Dlatego należy dochować w tym względzie należytej staranności. Zwróć uwagę na to, by przedmioty zostały spakowane do nieuszkodzonego kartonu tekturowego. Jego wielkość powinna odpowiadać gabarytom przesyłanego przedmiotu. Bardzo ważne jest należyte wypełnienie pustych przestrzeni pomiędzy kartonem a jego zawartością. Do tego celu należy wykorzystać materiały, które zapewnią właściwą amortyzację w czasie transportu. To staje się szczególnie ważne, jeśli planujesz przesyłanie rzeczy wrażliwych na wstrząsy albo podatnych na inne uszkodzenia.

 

Do wypełniania wolnych przestrzeni oraz zabezpieczania przedmiotu przed uszkodzeniem można użyć folii bąbelkowej, poduszek powietrznych itp. Na koniec pamiętaj o zaklejeniu paczki. Użyj solidnej taśmy pakowej, która ograniczy ryzyko otwarcia paczki w czasie transportu.

Jak nadać paczkę na Słowację?

Jeśli planujesz nadanie przesyłki międzynarodowej, wejdź na stronę https://www.globkurier.pl i wypełnij udostępniony na niej formularz. Po podaniu wszystkich niezbędnych danych uzyskasz informację dotyczącą ofert poszczególnych przewoźników. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Wygeneruj list przewozowy i czekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę. To dziecinne proste. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Pamiętaj o możliwości śledzenia paczki. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że przesyłka dotarła pod wskazany przez Ciebie adres.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Słowację