Paczki i przesyłki na Seszele

Paczka na Seszele, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Seszeli do Polski i z Polski na Seszele

Jak nadać paczkę na Seszele?

Aby dokonać wyceny paczki na Seszele, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Seszele.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Jak zapakować paczkę na Seszele?

Dobre zapakowanie przesyłki na Seszele może zmniejszyć koszt dostawy oraz czas oczekiwania. Wszystkie elementy powinny być owinięte folią ochronną i ułożone w prostokątnym kartonie. Puste miejsca w kartonie wypełnić styropianem, papierem lub folią bąbelkową aby zawartość była unieruchomiona. Sam karton powinien być zostać owinięty folią typu stretch. Zapakowanie wszystkich elementów w karton sprawia, że paczka jest uznawana za standardowa, przez co cena takiej przesyłki jest tańsza. Naklejenie na paczkę oznaczeń „Uwaga szkło” podnosi cenę wysyłki. GlobKurier zapewnia ceny wysyłki już od trzystu złotych.

Transport paczki na Seszele

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Seszele transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Seszele. Główne miejsca wysyłek to Victoria.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Victorii

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Seszele