Paczki i przesyłki na Madagaskar

Paczka na Madagaskar, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Madagaskaru do Polski i z Polski na Madagaskar

Jak nadać paczkę na Madagaskar?

Aby dokonać wyceny paczki na Madagaskar, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Madagaskar.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Madagaskar

Madagaskar to Afryka w czystej postaci. Jest to jeden z najpopularniejszych wśród turystów kraj na kontynencie. Zachwyca swoją florą i fauną, które dzięki specyficznemu mikroklimatowi są niepowtarzalne. Sławna całym świecie aleja baobabów przyciąga rocznie tysiące turystów. Od 2005 roku jeszcze więcej turystów zaczęło przyjeżdżać na wyspę, a to za sprawą filmu animowanego Disneya o nazwie jak sama wyspa. Bo kto by nie chciał zobaczyć Króla Juliana w naturalnym środowisku? Madagaskar upodobali sobie również fotografowie, gdyż krajobraz wyspy jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej fotogenicznym w Afryce.

 

Cena paczki na Madagaskar

Klimat wyspy jest podrównikowy, co za tym idzie są tu dwie pory roku: sucha i deszczowa. Wpływa to znacząco na transport na wyspie, gdyż większość dróg poza wielkimi miastami jest nieutwardzana i w czasie pory deszczowej jest nieprzejezdna. Ma to swoje odzwierciedlenie w cenach przesyłek, które mogą wynosić nawet do kilku tysięcy. Na szczęście GlobKurier oferuje wysyłki na Madagaskar już od około trzystu złotych. 

Paczki i przesyłki do Antananarivo

Transport przesyłki na Madagaskar

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Madagaskar transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Madagaskaru. Główne miejsca wysyłek to Antananarywa.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Madagaskar