Paczki i przesyłki do Łotwy - flaga Łotwy

Paczka na Łotwę, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę na Łotwę
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę na Łotwę?

Aby dokonać wyceny paczki na Łotwę, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Łotwę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Łotwę

Łotwa to państwo położone w Europie Północnej, należy do krajów nadbałtyckich. Stolicą Łotwy jest Ryga, jest to miasto położone nad rzeką Dźwiną w pobliżu jej ujścia do Morza Bałtyckiego. Jest głównym ośrodkiem gospodarczo-przemysłowym, komunikacyjnym, kulturalnym i naukowym. Gospodarka łotewska była do 2008 roku jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. 

Łotwa na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym od innych państw, jednak po bliższym poznaniu można ją „odkryć”. Ostało się na niej sporo pięknych zamków krzyżackich, może się też poszczycić piękną i zachowaną w naturalnym stanie przyrodą oraz długimi, piaszczystymi i niezatłoczonymi plażami nad Bałtykiem. Sama Ryga, jest szczególnie warta uwagi. Zabytkowe Stare Miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO. Stanowi jedno z największych w Europie skupisk architektury secesyjnej.

Paczki i przesyłki do Rygi, stolicy Łotwy

Czas dostawy paczki na Łotwę

W porównaniu z tradycyjnymi usługami pocztowymi przesyłki kurierskie są nie tylko tanie, ale i błyskawiczne. Faktem jest to, że nie da się jednoznacznie określić jak długo będzie dostarczana paczka do Łotwy. Jest to kwestia, która zależy od kilku czynników. Przede wszystkim Klient może skorzystać z jednego z dwóch wariantów przesyłki kurierskiej. Pierwszym z nich jest przesyłka standardowa dociera do Łotwy w ciągu 2-4 dni, drugą opcją jest przesyłka priorytetowa (ekspresowa), czyli przesyłka wysyłana samolotem. Taka paczka dociera do adresata w ciągu 1-2 dni. Czas dostarczenia przesyłki zależy również od tego w jakim dniu zostanie nadana, bowiem jeśli będzie to miało miejsce w piątek lub przed świętami, wówczas przesyłka taka będzie musiała przeleżeć w magazynie nieco dłużej. Ponadto nie bez znaczenia jest lokalizacja odbiorcy. Paczki adresowane do dużych miast są szybciej dostarczane niż te kierowane do małych miejscowości.

Transport przesyłki na Łotwę

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Łotwę transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Łotwy. Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Ryga
  • przesyłki do Dyneburg
  • przesyłki do Lipawa

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Łotwę