Paczki i przesyłki na Litwę - flaga Litwy

Paczkę na Litwę, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę na Litwę
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę na Litwę?

Aby dokonać wyceny paczki na Litwę, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Litwę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki na Litwę

Litwa to państwo położone w Europie, należy do krajów bałtyckich. Znaczące mniejszości narodowe według ostatniego spisu z 2011 roku to Polacy liczący ok. 200,1 tys. osób i Rosjanie liczący 177 tys. osób. Stolica Litwy – Wilno jest największym pod względem powierzchni miastem w krajach bałtyckich, posiada duży ośrodek gospodarczy, finansowy, przemysłowy oraz węzeł komunikacyjny. Na Litwie dominuje transport kolejowy i samochodowy. Długość linii kolejowych w tym kraju to 1 771 tys. km. Przez terytorium tego państwa przechodzą połączenia z Rosji. Długość dróg kołowych to 79 497 tys. km, w tym autostrady. 

Dlaczego warto wysłać paczkę na Litwę z GlobKurier.pl?

GlobKurier to profesjonalny operator logistyczny. Zajmujemy się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Jednym z nich jest m.in. Litwa. Wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów. Należą do nich m.in. przewoźnicy tj. Kurier TNT, UPS, FedEx czy DHL.

Jak wysłać przesyłkę na Litwę?

Przesyłkę możesz wysłać do dowolnego miejsca na Litwie, nie martwiąc się o ograniczenia terytorialne. Może to być duże miasto takie jak Wilno, Kowno czy Kłajpeda jak również małe miasteczko. Bardzo ważna jest procedura nadania. Powinna być prosta i wygodna dla Klienta. Taką wygodę zapewnia nadanie przesyłki online. Klient rejestruje się na naszej stronie, wypełnia formularz, opłaca przesyłkę, wypełnia Międzynarodowy List Przewozowy a następnie oczekuje na kuriera. W formularzu należy podać dane korespondencyjne, jak również informacje dotyczące przesyłki np. wymiary, waga, rodzaj przesyłki. Klient ma również możliwość monitorowania przebiegu transportu przesyłki na stronie firmy.

Transport paczki na Litwę

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Litwę transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Litwy. Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Wilno
  • przesyłki do Kowno
  • przesyłki do Kłajpeda

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Litwę