Paczki i przesyłki na Kostarykę

Paczka na Kostarykę, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kostaryki do Polski i z Polski na Kostarykę

Jak nadać paczkę na Kostarykę?

Aby dokonać wyceny paczki na Kostarykę, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Kostarykę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Kostarykę

Kostaryka to najbezpieczniejszy kraj w Ameryce Środkowej. Główne zagrożenie tutaj stanowią dzikie zwierzęta w lasach tropikalnych oraz dziki ruch na drogach – jak wszędzie w tym regionie. Przestępczość jest bardzo niska. Kostaryka ma dostęp do Oceanu Spokojnego oraz morza Karaibskiego, oba wybrzeża różnią się od siebie i oba są warte zobaczenia podczas wakacji w tym kraju. Na 42 aktywne wulkany w Ameryce Centralnej, 7 znajduje się na terenie Kostaryki.

Paczki do Kostaryki, ile trwa dostawa?

GlobKurier oferuje doręczenie przesyłki do Kostaryki już w 2 do 5 dni. Jest to czas samej usługi dostarczenia, okres ten może się wydłużyć przez kontrolę celną, lecz dzieje się tak tylko w szczególnych przypadkach i zwykle całość doręczenia mieści się w przewidywanym czasie.

Transport paczki na Konstarykę

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Kostarykę transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Kostaryki. Główne miejsca wysyłek to San Jose.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do San Jose

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Kostarykę