Paczki i przesyłki na Haiti

Przesyłki kurierskie Polska – Haiti

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Haiti do Polski i z Polski na Haiti

Jak nadać paczkę na Haiti?

Aby dokonać wyceny paczki na Haiti, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Haiti.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Haiti to najbiedniejsze państwo na Karaibach, lecz wbrew powszechnym opiniom, nie jest tak niebezpieczne jak się mówi. Są miejsca turystyczne, gdzie nic nam nie grozi, a do takich zazwyczaj przyjeżdżamy. Ludzie mimo, iż biedni to są życzliwi i pomocni. 

Paczka na Haiti to wydatek rzędu od kilkuset do kilku tysięcy. GlobKurier, zachowując jednocześnie bardzo krótki czas dostawy, oferuje paczki na Haiti już od niecałych trzystu złotych. Przewidywany czas dostawy to 2 do 5 dni roboczych.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Haiti transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Haiti. Główne miejsca wysyłek to Port-au-Prince.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Port-au-Prince

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Haiti