Paczki i przesyłki na Dominikanę

Paczka na Dominikanę, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Dominikany do Polski i z Polski na Dominikanę

Jak nadać paczkę na Dominikanę?

Aby dokonać wyceny paczki na Dominikanę i z Dominikany, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Dominikanę.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Dominikanę

Dominikana to najpopularniejsze wśród turystów państwo na Karaibach. Przemysł turystyczny jest tutaj bardzo dobrze rozwinięty. Mieszkańcy są otwarci i przyjaźni, zawsze pomogą gdy mamy jakiś problem. Znajdują się tutaj też pierwsze budowle w stylu europejskim w całej Ameryce – Północnej, Południowej oraz Środkowej. Piękne plaże przyciągają tu wszystkich rządnych całonocnych imprez na plaży przy dźwiękach merengue. Uwaga na węże i pająki!

Koszt przesyłki na Dominikanę

Cena przesyłek na Dominikanę jest wysoki, ale cóż się dziwić? Dominikana leży na morzu Karaibskim, jedynym szybkim sposobem na dostarczenie przesyłki jest transport lotniczy, co podnosi koszta. Na szczęście GlobKurier dzięki współpracy z wieloma światowymi przewoźnikami jest w stanie obniżyć cenę już do niecałych trzystu złotych, co przy tych odległościach jest unikalną, niską ceną.

Transport przesyłki na Dominikanę

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Dominikanę transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Dominikany. Główne miejsca wysyłek to Santo Domingo.

Paczki i przesyłki do Santo Domingo

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Dominikanę