paczki i przesyłki na cypr

Paczka na Cypr, przesyłki kurierskie z Polski 

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę na Cypr!
  • Porównaj kurierów!
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę na Cypr?

Aby dokonać wyceny paczki na Cypr i z Cypru, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Cypr.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Cypr

Cypr to wyspiarski kraj na morzu śródziemnym. Do najciekawszych atrakcji należy Kurion i jego amfiteatr oraz świątynia Apolla. Nie można przejść obojętnie obok bogatej architektury stolicy – Nikozji. Gospodarka Cypru opiera się głównie na turystyce oraz utrzymuje dzięki wpływom zagranicznym, gdyż Cypr jest uznawany za jeden z rajów podatkowych. 

Paczka na Cypr

Często ma miejsce sytuacja, gdy przesyłka do Hiszpanii to zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz szybki sposób. Zapewniamy transport morski oraz lotniczy.Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Obsługujemy cały obszar Cypru.

Główne miejsca wysyłek to:

  • Nikozja 
  • Limassol
Paczki i przesyłki do Nikozji

Śledzenie paczki na Cypr

Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, GLS, FedEx, TNT co gwarantuje dotarcie paczki na Cypr.

Dlaczego warto ubezpieczyć przesyłkę na Cypr?

Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki na Cypr/ Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również z tego powodu dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia.

Jak zapakować paczkę na Cypr?

Przed nadaniem paczki zalecamy zapoznanie się z zaleceniami odnośnie jej pakowania i oznaczania. Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Co może, a co nie powinno się znaleźć w przesyłce na Cypr?

Cypr jest członkiem Unii Europejskiej. Dzięki temu odprawa celna jest maksymalnie uproszczona – nie musimy martwić się o takie zjawisko jak cło. W związku z tym przez granicę Cypru nie można przewozić narkotyków, broni, amunicji, substancji wybuchowych, łatwopalnych, trujących i innych, które mogą zagrażać życiu lub zdrowiu, a także leków psychotropowych. Ponadto, kurier na Cypr dysponuje swoim wewnętrznym regulaminem, który posiada jeszcze bogatszą liczbę przedmiotów zabronionych w paczkach. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Cypr