Paczki i przesyłki na Białoruś

Paczka na Białoruś, przesyłki kurierskie z Polski

Transport paczek Białorusi do Polski i z Polski na Białoruś

Jak nadać paczkę na Białoruś?

Aby dokonać wyceny paczki na Białoruś i z Białorusi, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Białoruś.

Na Białoruś wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Białoruś

Białoruś lub jak często używane Republika Białorusi to państwo położone w Europie Wschodniej, graniczy m. in. z Polską. W 2012 roku kraj ten odwiedziło 119 tys. turystów. Białoruś posiada cztery obiekty, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: Południk Struvego, Puszcza Białowieska, Zamek w Mirze, Zamek w Nieświeżu.

 

Białoruś leży na przecięciu szlaków transportowych (drogowych, kolejowych, naftowych i rurociągów gazowych) wschód-zachód. Przez terytorium tego państwa transportuje się ok. 80% obrotu towarowego między Rosją a Europą. Białoruś posiada głównego partnera handlowego jakim jest Rosja. Przypada na nią 32% eksportu i 66% importu .

Paczka na Białoruś

GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Jednym z nich jest Białoruś oraz jej gospodarka nastawiona na rolnictwo i przemysł lekki. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Kładziemy nacisk na jakość, a wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów Tak czy inaczej, rozwój Białorusi sprawia, że proceder wysyłania paczek na linii Polska-Białoruś jest stosunkowo duży – dziesiątki przesyłek wędrują między tymi dwoma państwami. Wieloletnia obecność na rynku Polskim, pozwoliła nam na nawiązanie współpracy biznesowej z ponad pięćdziesięcioma przewoźnikami na całym świecie. Dostarczamy paczki tanio i w bezpieczny sposób, do ponad dwustu krajów na świecie w tym również do Białorusi.

 

Główne miejsca wysyłania przesyłek do Białorusi to Mińsk oraz Homel.

Paczki i przesyłki do Mińska, stolicy Białorusi

Czas dostawy przesyłki na Białoruś

Mimo że Białoruś leży blisko Polski, czas dostawy może sięgać nawet 6 dni. Jest to spowodowane tym, że Białoruś nie jest w Unii Europejskiej przez co konieczna jest odprawa celna. Mimo, że paczka może być dostarczana aż 6 dni, przeważnie jest na miejscu już po trzech, a gdy blisko granicy z Polską to nawet w 2. Wszystko uzależnione jest od sprawności przebiegu odprawy celnej.

Kontroluj status swojej przesyłki na Białoruś

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości serwis oraz terminowe doręczanie paczek do wybranego miejsca na całym globie w tym również do Białorusi. Co więcej, znakomity standard świadczonych usług idzie w parze z przystępnymi cenami.  Każda paczka do Białorusi jest dla Państwa, jako klienta wartościowa, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku.

Śledzenie przesyłki UPS

Ubezpieczenie paczki na Białoruś

Przewoźnicy z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy, które łączą z GlobKurier wspólne wartości takie jak odpowiedzialność wobec powierzonego zadania. Jest to wymagane ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata. 

Czego nie możesz wysłać w przesyłce na Białoruś?

Ze względu na międzynarodowe zakazy nie mogą Państwo wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich, a dokładne spisy takich towarów są dostępne online. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości – zapraszamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Białoruś