Paczki i przesyłki na Barbados

Przesyłki kurierskie Polska – Barbados

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Barbadosu do Polski i z Polski na Barbados

Jak nadać paczkę na Barbados?

Aby dokonać wyceny paczki na Barbados i z Barbadosu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Barbados.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Barbados to kraj znajdujący się na małej wyspie na oceanie Atlantyckim. Główną gałęzią gospodarki jest turystyka, i to na niej opiera się całe życie na wyspie. To turyści, głównie z USA i Kanady, zostawiają tu ogromne ilości dolarów co roku. Nic dziwnego – wyspa jest jedną z tych, które śmiało można nazwać rajem na ziemi. Plaże, palmy, czysta woda oceanu, zimny drink z parasolką – czego chcieć więcej?

 

Przesyłki na Barbados nie są tanie, lecz GlobKurier zapewnia najniższe możliwe ceny. Również nasz czas dostawy jest bardzo krótki – od 2 do 4 dni, co w przypadku dostawy na taką odległość i na tak mało popularną wyspę jest na prawdę dobrym wynikiem.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Barbados transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Barbados. Główne miejsca wysyłek to Bridgetown.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Bridgetown, stolicy Bahamów

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Barbados