Paczki i przesyłki do Uzbekistanu, flaga

Przesyłki kurierskie Polska – Uzbekistan

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Uzbekistanu do Polski i z Polski do Uzbekistanu

Jak nadać paczkę do Uzbekistanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Uzbekistanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Uzbekistanu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Uzbekistan mimo, że się nie kojarzy, jest bardzo popularnym turystycznym krajem. Mimo, że nie ma dostępu do morza, cieszy się rosnącą popularnością szczególnie wśród turystów z Europy Zachodniej oraz zza oceanu. Kraj ten przyciąga swoją niesamowitą geografią, bogatą historią oraz egzotyczną kulturą Azji Środkowej. Mimo, że w stolicy dalej czuć klimat postkomunizmu, główne ośrodki turystyczne – Samarkanda i Buchara – całkowicie inaczej ukazują życie Uzbeków a także są idealnymi miastami aby zaznajomić się z jedwabnym szlakiem, który przechodził przez Uzbekistan.


Otwarci i przyjacielscy Uzbecy chętnie zawierają długotrwałe przyjaźnie z turystami, toteż może się zdarzyć, że po przyjeździe z wakacji będziemy chcieli utrzymywać kontakt z dalekimi znajomymi. Teraz, gdy Internet i telefony wyparły tradycyjne listy, jedynie wysyłka pamiątek oraz prezentów powoduje korzystanie z kurierów. Niestety – przesyłki w tak odległe kraje jak Uzbekistan nie są tanie. Korzystając z usług firmy GlobKurier możesz zaoszczędzić na wysyłce.

Paczki i przesyłki do Taszkent, stolicy Uzbekistanu

Czas i koszt dostawy przesyłki do Uzbekistanu

Ponadto przewidywany czas dostarczenia przesyłki do Uzbekistanu to jedynie 2 do 6 dni roboczych, przy czym czas ten nie obejmuje czasu odprawy celnej, który jest niezależny od nas. Dlatego też, czasami przesyłka może wędrować do Uzbekistanu trochę dłużej, choć nie dzieje się tak często. Średnio już po 3-4 dniach paczka jest na miejscu.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Uzbekistanu transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to Taszkent. Obsługujemy cały obszar Uzbekistanu. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Uzbekistanu