Paczki i przesyłki do Turcji

Przesyłki kurierskie Polska – Turcja

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Turcji do Polski i z Polski do Turcji

Jak nadać paczkę do Turcji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Turcji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Turcji.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Turcji

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Turcja – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE104,11 104,11115,10144,05169,66188,56309,40352,89403,28453,67
Czas doręczenia wynosi 6-10 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE195,84195,84204,41221,93252,76310,28424,62474,61525,03595,86
Czas doręczenia wynosi 6-10 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Konkurencyjna cena oraz punktualność

Warto przede wszystkim zaznaczyć, że Turcja mimo dość burzliwych relacji z Unią Europejską jest częstą lokalizacją docelową paczek, ze względu na ogólnoświatowe firmy oraz magazyny międzynarodowych wykonawców. Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Turcji, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub drogowym i pozwala na dostarczenie paczki do Turcji już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju.

 

Oferujemy przesyłki na cały teren Turcji, ale przede wszystkim do większych miast jak:

Turcja

Turcja to raj dla turystów. Znajdzie się tam wszystko – od zwykłego odpoczynku na plaży, przez zwiedzanie miejsc historycznych, poznawanie kultury, po wspinaczkę po górach i podróżach po bezdrożach. Turcja to swoista mieszanka kultury europejskiej z bliskowschodnią. Jadąc do Turcji można by spędzić cały urlop na zwiedzaniu stolicy, a i tak nie zobaczyć wszystkich interesujących miejsc w Stambule. Najważniejszymi miejscami do zwiedzenia w stolicy Turcji jest Hagia Sophia – starożytny kościół, w XV wieku przerobiony na meczet, oraz stojący obok Błękitny Meczet. Wielki Bazar oraz Bazar Egipski również jest miejscem obowiązkowym do zwiedzenia w Stambule. Oprócz tego XIV wieczna Wieża Galata – kiedyś więzienie, teraz kawiarnia z pięknym widokiem na miasto. Poza Stambułem popularna jest turecka riwiera – piaszczyste plaże, słońce oraz imprezy od rana do nocy. Na wschodzie kraju znajduje się wygasły wulkan Ararat, z którego rozciągają się przepiękne widoki. Niestety, znajduje się w strefie zmilitaryzowanej – wejść można na wulkan jedynie po uzyskaniu zgody, oraz tylko w grupach zorganizowanych.

Transport i spedycja

Paczki nadawane z Turcji do Polski oraz z Polski do Turcji to kolejna nasza propozycja w zakresie ekspresowych usług kurierskich, które docierają już niemal w każdy zakątek świata! Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. Paczki do Turcji nie ograniczają się jedynie do tych wysyłanych prywatnie. Z usług firm kurierskich korzystają również firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Usługa ta nazywana jest spedycją. Wiąże się to z wysyłaniem dużych pakunków umieszczanych na paletach a nie małych paczek czy listów. 
Przesyłki te zazwyczaj nie mieszczą się w standardowych grupach gabarytowych, dlatego też wyceniane są indywidualnie. Koszt jest zależny głównie od wielkości palety. Bardzo często nawiązuje się współpracę z firmą kurierską, dzięki temu nadawcy mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Paczki i przesyłki do Turcji

Turcja jest jedną z potęg gospodarczych, oraz ciągle się rozwija. Zaczyna mocno liczyć się w gospodarce międzynarodowej, toteż wiele polskich firm nawiązuje współprace z tureckimi. Często zatem musimy wysłać paczki a nawet palety do Turcji, lub z Turcji do Polski. Ale co zrobić, żeby oszczędzić na wysyłce nie pogarszając jakości dostawy? Najlepszym wyjściem jest GlobKurier.pl – ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, TNT, FedEx,

Nasz personel jest przygotowany na każdą ewentualność, pomożemy w każdej sytuacji!

Paczki i przesyłki do Stambułu, stolicy Turcji

Śledzenie przesyłki do Turcji

Każda przesyłka do Turcji jest przez nas traktowane skrupulatnie. Aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces transportu. Każda paczka do Turcji jest dla Państwa, jako klienta wartościowa, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS.

Dodatkowe cła oraz zakazy

Ze względu na nieobecność Turcji w strefie Euro oraz różnice prawne, jako GlobKurier uważamy za stosowne przypomnieć, czego nie należy wysyłać w przesyłce do Turcji. Przepisy celne Turcji w zakresie wysyłanych do tego kraju przedmiotów nie są zbyt restrykcyjne – zabrania się wysyłania między innymi wszelkich towarów niebezpiecznych, takich jak materiały wybuchowe, ciecze łatwopalne, gaśnice, zapalniczki, silniki, farby olejowe, substancje żrące, trujące czy toksyczne itp. Zabrania się również umieszczania w paczkach alkoholu, wyrobów tytoniowych, pieniędzy, leków na receptę, próbek biologicznych, biżuterii, przedmiotów wartościowych itd. Zapraszamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wysyłki paczki do Turcji.

Szczegółowe informacje o przepisach celnych związanych z handlem z Turcją znajdziesz na naszym blogu: 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Turcji