Paczki i przesyłki do Turcji

Przesyłki kurierskie Polska – Turcja

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Turcji do Polski i z Polski do Turcji

Jak nadać paczkę do Turcji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Turcji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Turcji.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Turcji

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Turcja – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE104,11 104,11115,10144,05169,66188,56309,40352,89403,28453,67
Czas doręczenia wynosi 6-10 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE195,84195,84204,41221,93252,76310,28424,62474,61525,03595,86
Czas doręczenia wynosi 6-10 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Turcja to raj dla turystów. Znajdzie się tam wszystko – od zwykłego odpoczynku na plaży, przez zwiedzanie miejsc historycznych, poznawanie kultury, po wspinaczkę po górach i podróżach po bezdrożach. Turcja to swoista mieszanka klutury europejskiej z bliskowschodnią. Jadąc do Turcji można by spędzić cały urlop na zwiedzaniu stolicy, a i tak nie zobaczyć wszystkich interesujących miejsc w Stambule. Najważniejszymi miejscami do zwiedzenia w stolicy Turcji jest Hagia Sophia – starożytny kościół, w XV wieku przerobiony na meczet, oraz stojący obok Błękitny Meczet. Wielki Bazar oraz Bazar Egipski również jest miejscem obowiązkowym do zwiedzenia w Stambule. Oprócz tego XIV wieczna Wieża Galata – kiedyś więzienie, teraz kawiarnia z pięknym widokiem na miasto. Poza Stambułem popularna jest turecka riwiera – piaszczyste plaże, słońce oraz imprezy od rana do nocy. Na wschodzie kraju znajduje się wygasły wulkan Ararat, z którego rozciągają się przepiękne widoki. Niestety, znajduje się w strefie zmilitaryzowanej – wejść można na wulkan jedynie po uzyskaniu zgody, oraz tylko w grupach zorganizowanych.

Paczki i przesyłki do Stambułu, stolicy Turcji

Transport i spedycja

Paczki do Turcji nie ograniczają się jedynie do tych wysyłanych prywatnie. Z usług firm kurierskich korzystają również firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Usługa ta nazywana jest spedycją. Wiąże się to z wysyłaniem dużych pakunków umieszczanych na paletach a nie małych paczek czy listów. 
Przesyłki te zazwyczaj nie mieszczą się w standardowych grupach gabarytowych, dlatego też wyceniane są indywidualnie. Koszt jest zależny głównie od wielkości palety. Bardzo często nawiązuje się współpracę z firmą kurierską, dzięki temu nadawcy mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Turcja jest jedną z potęg gospodarczych, oraz ciągle się rozwija. Zaczyna mocno liczyć się w gospodarce międzynarodowej, toteż wiele polskich firm nawiązuje współprace z tureckimi. Często zatem musimy wysłać paczki a nawet palety do Turcji, lub z Turcji do Polski. Ale co zrobić, żeby oszczędzić na wysyłce nie pogarszając jakości dostawy? Najlepszym wyjściem jest GlobKurier.pl – współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wysłać przesyłkę najtaniej, zachowując wysokie bezpieczeństwo wysyłki oraz krótki czas dostawy. Nasz personel jest przygotowany na każdą ewentualność, pomożemy w każdej sytuacji!

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Turcji transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Stambuł
  • przesyłki do Ankara
  • przesyłki do Izmir
  • przesyłki do Bursa

Obsługujemy cały obszar Turcji.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Turcji