Paczki i przesyłki do Tunezji

Przesyłki kurierskie Polska – Tunezja

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tunezji do Polski i z Polski do Tunezji

Jak nadać paczkę do Tunezji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tunezji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tunezji.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Tunezja to jeden z częściej wybieranych przez Europejczyków na wakacje krajów poza naszym kontynentem. Są tu ogromne ośrodki turystyczne, w których jednak czuć, że to nie jest prawdziwa Tunezja. Wystarczy wybrać się samemu do mniejszych miast lub na prowincję i od razu jest lepiej. Ludzie są przyjacielscy i otwarci, zawsze spróbują pomóc. Tunezja ma wiele dobrze zachowanych zabytków z czasów Rzymskich. 

 

Jak zapakować paczkę?

 

Wysyłając paczkę do Tunezji powinniśmy owinąć każdą rzecz folią bąbelkową. Później powinniśmy umieścić wszystkie rzeczy w kartonie na tyle dużym, aby po bokach, z dołu i góry było trochę miejsca, lecz na tyle małym by po wyłożeniu styropianem, folią bąbelkową czy papierem rzeczy w niej zapakowanie nie latały podczas transportu. Karton należy okleić folią typu stretch. Gdy wysyłamy szczególnie wrażliwe na potłuczenie rzeczy, dodatkowo powinniśmy zaznaczyć gdzie jest góra, dół i boki, oraz nakleić oznaczenia „Uwaga szkło” lub „Nie rzucać”. Uwaga, zwiększa to koszt wysyłki do Tunezji.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Główne miejsca wysyłek to Tunis. Obsługujemy cały obszar Tunezji.

Paczki i przesyłki do Tunisu, stolicy Tunezji

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tunezji