Paczki i przesyłki do Tanzanii

Przesyłki kurierskie Polska – Tanzania

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tanzanii do Polski i z Polski do Tanzanii

Jak nadać paczkę do Tanzaii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tanzanii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tanzanii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 


Przesyłki do Tanzanii nigdy nie należały do najtańszych. Duża odległość, brak bezpośrednich połączeń lotniczych oraz mało atrakcyjna gospodarka skutecznie podnosi ceny przesyłek. GlobKurier współpracuje z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu możemy zapewnić jak najniższy koszt wysyłki w tak egzotyczne kraje jak Tanzania. Ceny w serwisie GlobKurier zaczynają się już od około trzystu złotych.

 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Tanzanii transportem drogowym i lotniczym. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Główne miejsca wysyłek to Dodoma. Obsługujemy cały obszar Tanzanii.

Paczki i przesyłki do Tanzanii, savanna

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tanzanii