Paczki i przesyłki do Tajwanu

Przesyłki kurierskie Polska – Tajwanu

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tajwanu do Polski i z Polski do Tajwanu

Jak nadać paczkę do Tajwanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tajwanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tajwanu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Tajwan, czyli inaczej Republika Chińska jest krajem położonym na kilku wyspach niedaleko brzegu Chin, a główna wyspa nazywa się jak kraj – Tajwan. Państwo nie jest uznawane przez większość społeczności międzynarodowych. Tak jak w samych Chinach, tak i tutaj jest ogrom fabryk. Kto nie spotkał się z metką „Made in Taiwan” niech pierwszy rzuci kamień. Przy produktach z tamtych rejonów Azji najtaniej wychodzi kupić coś przez Internet, z wysyłką prosto z kraju w którym została dana rzecz stworzona. Najdrożej wtedy wychodzi przesyłka. Ale odkąd jest GlobKurier.pl nie musisz sie tym martwić. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu tniemy ceny do minimum. Nie da się osiągnąć niższych cen zachowując jednocześnie najwyższą jakość obsługi i przesyłki, oraz szybki czas dostawy.

Czas dostawy

 

Czas dostawy przesyłki do lub z Tajwanu wynosi 2-4 dni. Jest to przesyłka samolotowa. Czas dostawy uzależniony jest od wielu czynników, a lot do Tajwanu jest dość długi. Często paczka ma „przesiadkę” na kilku lotniskach i właśnie to wpływa na czas dostawy. W czas dostawy nie jest wliczony czas odprawy celnej.

Paczki i przesyłki do Tajpej, stolicy Tajwanu

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Tajwanu transportem drogowym i lotniczym. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Główne miejsca wysyłek to Tajpej. Obsługujemy cały obszar Tajwanu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tajwanu