Paczki i przesyłki do Tadżykistanu

Przesyłki kurierskie Polska – Tadżykistan

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tadżykistanu do Polski i z Polski do Tadżykistanu

Jak nadać paczkę do Tadżykistan?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tadżykistanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tadżykistanu 

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Tadżykistan to górski, surowy kraj, gdzie ludzie są życzliwi. Z uwagi na geograficzne położenie, spodoba się głównie ludziom uwielbiającym chodzenie po górach. Brak wykwintnych potraw tylko wzmaga poczucie, że to trudny do życia teren. Gdyby chcieć wysłać paczkę do Tadżykistanu to jest tylko jedno wyście – GlobKurier. Ceny najniższe jak można osiągnąć dzięki współpracy z największymi światowymi przewoźnikami.

Czas dostawy do tego trudno dostępnego kraju to zaledwie 2 do 6 dni, niestety czas ten nie obejmuje odprawy celnej, która może przeciągnąć dostawę.

 Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Główne miejsca wysyłek to Duszanbe. Obsługujemy cały obszar Tadżykistanu.

Paczki i przesyłki do Duszanbe

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tadżykistanu