Paczki i przesyłki do Szwajcarii, flaga Szwajcarii

Paczka do Szwajcarii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Szwajcarii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Szwajcarii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Szwajcarii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Szwajcarii.

Do Szwajcarii wymagana jest odprawa celna

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Szwajcarii

Dla firm
Klient indywidualny

Przesyłki międzynarodowe – SZWAJCARIA_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY646486120148166201 237269305
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY9595195278379496669 786863941
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY178178178222243266349389430 470
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY1091112253184255528118881003 1117
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Wysoka rzetelność mimo niskiej ceny

Często ma miejsce sytuacja, gdy paczka do Szwajcarii to zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Szwajcarii w bezpieczny oraz szybki sposób. Najważniejsze gałęzie przemysłu w Szwajcarii to przemysł maszynowy, chemiczny, tekstylny, wytwarzanie zegarków i instrumentów precyzyjnych, turystyka, bankowość i ubezpieczenia. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Szwajcarii transportem drogowym i lotniczym. Przesyłka do Szwajcarii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsca wysyłek to:

  • Berno,
  • Zurych,
  • Genewa,
  • Bazylea.

Gwarancja kontroli - śledzenie paczki do Szwajcarii

Każda przesyłka do Szwajcarii jest przez nas traktowana skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Szwajcarii jest w jakiś sposób wartościowa, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczka do Szwajcarii zawsze dojdzie w krótkim czasie i nienaruszona. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, kurier TNT, FedEx.

Jakich towarów nie można wysyłać do Szwajcarii?

Paczki wysyłane za granicę – w tym przesyłka do Szwajcarii, muszą mieć zawartość zgodną z przepisami celnymi, zwłaszcza tymi obowiązującymi w kraju docelowym. Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów, jak narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja. Na granicy szwajcarskiej nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o ilość wwożonej gotówki, jednak różnego rodzaju ograniczenia dotyczą przewozu zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Nie można, także przesyłać artykułów szybko psujących, które wymagają specjalnych warunków przewozu.

Opłatę celną trzeba zapłacić za przedmioty w ilości większej niż do osobistego użytku. Co więcej, firmy kurierskie nie zezwalają na przewóz rzeczy, które prawnie dozwolone są pod ściśle określonymi warunkami (głównie ilościowymi).

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, naszego bloga: Najważniejsza informacje o imporcie i eksporcie towarów do Szwajcarii

Paczki i przesyłki do Berna, stolicy Szwajcarii

Dodatkowa gwarancja

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Ubezpieczenie przesyłki - cena

Przy składaniu zamówienia mamy możliwość zaznaczenia usług dodatkowych. Jedną z tych usług jest ubezpieczenie przesyłki. Jest to usługa dodatkowo płatna. Wysokość opłaty uzależniona jest od kwoty na jaką chcemy ubezpieczyć towar. Do kwoty ubezpieczenia 300 zł jest to 5 zł netto, a w przypadku wyższej kwoty jest to 1% wartości kwoty ubezpieczenia, jednak nie mniej 25 zł netto.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Szwajcarii