Paczki i przesyłki do Szwajcarii, flaga Szwajcarii

Przesyłki kurierskie Polska -Szwajcaria

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Szwajcarii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Szwajcarii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Szwajcarii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Szwajcarii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Szwajcarii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Szwajcaria- Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE97,6497,64127,80165,50178,32191,14231,14271,82298,21410,81
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE195,84195,84204,41221,93252,76310,28424,62474,61525,03595,86
Czas doręczenia wynosi 5-7 dni

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Wysoka rzetelność mimo niskiej ceny

Często ma miejsce sytuacja, gdy paczka do Szwajcarii to zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Szwajcarii w bezpieczny oraz szybki sposób. Najważniejsze gałęzie przemysłu w Szwajcarii to przemysł maszynowy, chemiczny, tekstylny, wytwarzanie zegarków i instrumentów precyzyjnych, turystyka, bankowość i ubezpieczenia. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Szwajcarii transportem drogowym i lotniczym. Przesyłka do Szwajcarii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsca wysyłek to:

  • Berno,
  • Zurych,
  • Genewa,
  • Bazylea.

Gwarancja kontroli - śledzenie paczki do Szwajcarii

Każda przesyłka do Szwajcarii jest przez nas traktowana skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Szwajcarii jest w jakiś sposób wartościowa, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczka do Szwajcarii zawsze dojdzie w krótkim czasie i nienaruszona. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, kurier TNT, FedEx.

Jakich towarów nie można wysyłać do Szwajcarii?

Paczki wysyłane za granicę – w tym przesyłka do Szwajcarii, muszą mieć zawartość zgodną z przepisami celnymi, zwłaszcza tymi obowiązującymi w kraju docelowym. Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów, jak narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja. Na granicy szwajcarskiej nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o ilość wwożonej gotówki, jednak różnego rodzaju ograniczenia dotyczą przewozu zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Nie można, także przesyłać artykułów szybko psujących, które wymagają specjalnych warunków przewozu.

 

Opłatę celną trzeba zapłacić za przedmioty w ilości większej niż do osobistego użytku. Co więcej, firmy kurierskie nie zezwalają na przewóz rzeczy, które prawnie dozwolone są pod ściśle określonymi warunkami (głównie ilościowymi).

Paczki i przesyłki do Berna, stolicy Szwajcarii

Dodatkowa gwarancja

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Ubezpieczenie przesyłki - cena


Przy składaniu zamówienia mamy możliwość zaznaczenia usług dodatkowych. Jedną z tych usług jest ubezpieczenie przesyłki. Jest to usługa dodatkowo płatna. Wysokość opłaty uzależniona jest od kwoty na jaką chcemy ubezpieczyć towar. Do kwoty ubezpieczenia 300 zł jest to 5 zł netto, a w przypadku wyższej kwoty jest to 1% wartości kwoty ubezpieczenia, jednak nie mniej 25 zł netto.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Szwajcarii