Paczki i przesyłki do Syrii

Przesyłki kurierskie Polska – Syria

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Syrii do Polski i z Polski do Syrii

 

Jak nadać paczkę do Syrii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Syrii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Syrii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Syria to kiedyś bardzo popularny kraj wśród miłośników historii i archeologii, teraz rzadziej odwiedzana przez wojnę domową która trwa tam od 2011 roku. W Syrii znajduje się wiele zabytków historycznych, od miast z epoki brązu, przez miasta z epoki hellenistycznej, wczesne chrześcijaństwo, po średniowieczne meczety i zamki krzyżowców. Syryjczycy są niezwykle przyjacielscy dla obcych. 

Cena przesyłki

Ceny wysyłki do Syrii są bardzo wysokie ze względu ciągłej wojny domowej, słabego stanu dróg oraz braku bezpośrednich połączeń z Polski. Z tego też powodu ceny wynoszą czasami nawet kilka tysięcy. GlobKurier oferuje wysyłkę do Syrii już od niecałych trzystu złotych, co jest rzadko spotykane jeśli chodzi o ceny paczek do Syrii w ostatnim czasie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Syrii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to Damaszek. Obsługujemy cały obszar Syrii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Syrii