Paczki i przesyłki do Syrii

Paczka do Syrii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Syrii do Polski i z Polski do Syrii

 

Jak nadać paczkę do Syrii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Syrii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Syrii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka do Syrii

Syria to kiedyś bardzo popularny kraj wśród miłośników historii i archeologii, teraz rzadziej odwiedzana przez wojnę domową która trwa tam od 2011 roku. W Syrii znajduje się wiele zabytków historycznych, od miast z epoki brązu, przez miasta z epoki hellenistycznej, wczesne chrześcijaństwo, po średniowieczne meczety i zamki krzyżowców. Syryjczycy są niezwykle przyjacielscy dla obcych. 

 

Cena paczki do Syrii

Ceny wysyłki do Syrii są bardzo wysokie ze względu ciągłej wojny domowej, słabego stanu dróg oraz braku bezpośrednich połączeń z Polski. Z tego też powodu ceny wynoszą czasami nawet kilka tysięcy. GlobKurier oferuje wysyłkę do Syrii już od niecałych trzystu złotych, co jest rzadko spotykane jeśli chodzi o ceny paczek do Syrii w ostatnim czasie.

Transport przesyłki do Syrii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Syrii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to Damaszek. Obsługujemy cały obszar Syrii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Syrii