Paczki i przesyłki do Sudanu

Paczka do Sudanu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Sudanu do Polski i z Polski do Sudanu

 

Jak nadać paczkę do Sudanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Sudanu, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Sudanu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka do Sudanu

Sudan to jedno z najgorętszych miejsc na świecie. W sierpniu temperatury przekraczają 50 stopni, w zimie nie spadają poniżej 30. Jest tu mało turystów, lecz mieszkańcy są dla tych niewielu którzy się odważą tu przyjechać bardzo otwarci i przyjacielscy. Nie ma tu wielu atrakcji architektonicznych, lecz urok pustyni lub sawanny wynagradza to.

Przesyłki do Sudanu z GlobKurier.pl

Po odwiedzinach w Sudanie często mamy potrzebę wysłać do nowo poznanych przyjaciół paczkę. Co wiąże się z ogromnymi kosztami. Wielka odległość od Polski, brak bezpośrednich połączeń lotniczych oraz słaba infrastruktura rogowa skutecznie podnosi cenę paczek. GlobKurier wychodzi na przeciw oczekiwaniom i oferuje najniższe możliwe ceny zachowując najwyższą jakość usługi. Ceny paczek zaczynają się już od około trzystu złotych a czas dostawy to zaledwie 3 do 6 dni roboczych.

Transport paczki do Sudanu

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Sudanu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to Chartum. Obsługujemy cały obszar kraju.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Chartum, stolicy Sudanu

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Sudanu