Paczki i przesyłki do Singapuru

Przesyłki kurierskie Polska – Singapur

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Singapuru do Polski i z Polski do Singapuru

Jak nadać paczkę do Singapuru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Singapuru, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Singapuru.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Singapur to miasto-państwo, którego mieszkańcami są wielokulturowa mieszanka ludzi z całego świata. Kraj ten jest prawie jak Hongkong – tutaj również nowoczesność miesza się z egzotyką, lecz w mniejszym stopniu. Jedno z najczystszych państw świata. Obcokrajowcy odwiedzają Singapur albo tylko na kilka dni – do tygodnia – lub na bardzo długo, znajdując tu pracę. Nie ma tutaj tak wiele do zwiedzania aby zostać ponad tydzień, lecz jest to bardzo dobre miejsce do zamieszkania.

Cena przesyłki

Koszt przesyłki paczki do Singapuru to dość duży wydatek. Na szczęście, korzystając z usług GlobKuriera jesteś w stanie wysłać paczkę do lub z Singapuru taniej niż zwykle. Spowodowane to jest naszą współpracą z największymi firmami przewozowymi na bardzo korzystnych dla naszych klientów warunkach.

Paczki i przesyłki do stolicy Singapuru

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Singapuru transportem drogowym i lotniczym. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Obsługujemy cały obszar kraju. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Singapuru