Paczki i przesyłki do Serbii

Paczka do Serbii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Serbii do Polski i z Polski do Serbii

Jak nadać paczkę do Serbii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Serbii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Serbii.

Do Serbii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Serbii

Serbia jest krajem europejskim, położonym na Półwyspie Bałkańskim, bez dostępu do morza. Powstała po rozpadzie federacji Serbii i Czarnogóry w 2006 roku. Jest to więc kraj stosunkowo młody. Jego stolicą jest Belgrad. Być może któryś z członków Twojej rodziny lub z kręgu znajomych mieszka w Serbii? Albo poznałeś tam kogoś podczas turystycznego pobytu? Wysyłaj paczki do Serbii prywatnie i w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Jak wysłać paczkę do Serbii?

Zamówienie kuriera do wysyłki swojej paczki nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy, że skorzystasz z oferty kurierskiej GlobKurier.pl, by zlecić transport przesyłki na przykład do Serbii w bardzo krótkim czasie. Od razu zostaniesz też poinformowany o tym, ile będzie kosztowało takie zlecenie.

W ramach działalności platformy GlobKurier.pl współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami kurierskimi, takimi jak UPS, DHL, FedEx czy DPD. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz wysyłać paczki międzynarodowe do Serbii, możesz jak najbardziej skorzystać z naszej oferty. Ponadto tak samo skutecznie obsłużymy Cię wtedy, gdy wysyłasz paczki do Serbii prywatnie, do znajomych, przyjaciół czy rodziny i tak dalej.

Jeśli prowadzisz firmę, GlobKurier.pl przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę przesyłek międzynarodowych. Nadaj z nami paczkę, załóż konto użytkownika, a bez konieczności deklarowania określonej liczby przesyłek miesięcznie będziesz mógł gromadzić zniżki, które przydadzą się przy kolejnych przesyłkach. Tanie paczki do Serbii będą jak najbardziej w zasięgu Twoich możliwości.

Paczki i przesyłki do Belgradu, stolicy Serbii

Ceny przesyłek do Serbii

Cenniki usług kurierskich przy wysyłkach międzynarodowych są skomplikowane. Składają się z wielu rubryk, wśród których musisz znaleźć tę, odpowiadającą gabarytom i wadze swojej paczki oraz miejscowi docelowemu, do którego ma ona trafić. Wszystko to zajmuje czas, dlatego GlobKurier.pl oferuje Ci narzędzia do szybkiego zapoznania się z cennikiem wielu firm kurierskich działających w Polsce w jednym miejscu.

Wszystko to za sprawą opcji szybkiej wyceny na GlobKurier.pl, gdzie wpisujesz dane paczki do Serbii, a my w kilka sekund przedstawiamy Ci kilka ofert kurierów. Skorzystaj z tej, która będzie dla Ciebie zdecydowanie najbardziej atrakcyjna.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Serbii?

Cena paczki międzynarodowej, którą wysyłasz kurierem do dowolnego kraju, np. do Serbii, zależna jest od kilku głównych czynników. Kurierzy biorą pod uwagę drogę, jaką musi przebyć kurier od miejsca nadania paczki do miejsca jej odbioru przez adresata. Cena kuriera do Serbii zależeć będzie też od wymiarów przesyłki. Dlatego zapakuj solidnie paczkę, by móc ją zmierzyć i później zważyć, a zanotowane wyniki wpisz do szybkiej wyceny na GlobKurier.pl. Dowiedz się, ile właściwie będzie kosztowała paczka do Serbii wysyłana kurierem. Jeśli wybierzesz opcję lotniczą, a nie transport kołowy i natychmiastową dostawę, licz się z jej wyższą ceną.

Śledzenie przesyłki do Serbii

Zorganizujemy dla Ciebie transport przesyłek i paczek do Serbii, z wykorzystaniem transportu lotniczego lub drogowego. Większość z nich trafi do Belgradu czy miast Nowy Sad i Nisz, choć kurierzy, z którymi współpracujemy, obsługują cały obszar tego kraju. Możemy doręczyć przesyłki do Serbii ekspresowe, szybkie czy priorytetowe. Śledź na stronie kuriera, gdzie jest Twoja paczka.

Czego nie można wysłać w paczce do Serbii?

Ze względu na przepisy prawa kraju docelowego – Serbii zabronione jest umieszczanie w paczkach wysyłanych np. z Polski substancji niebezpiecznych i materiałów łatwopalnych, broni czy alkoholu i narkotyków. Nie należy przesyłać też kosmetyków, pieczątek, środków chemicznych czy urządzeń rentgenowskich.

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Serbii