Paczki i przesyłki do Serbii

Paczka do Serbii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Serbii do Polski i z Polski do Serbii

Jak nadać paczkę do Serbii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Serbii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Serbii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Serbii

Wielu Polaków ma rodziny, znajomych, którzy mieszkają bądź pracują za granicą. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z krajów zagranicznych takich jak na przykład Serbia. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki do Serbii. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. GlobKurier to profesjonalna marka zajmująca się pośrednictwem między klientem a firmami kurierskimi. GlobKurier dba o załatwienie wszystkich formalności związanych z wysłaniem paczki do Serbii. Nie musisz także ponosić olbrzymich kosztów w związku z wysłaniem paczki do Serbii, gdyż GlobKurier ma bardzo atrakcyjne i niskie ceny. Należy dodać do tego, iż firma GlobKurier zatrudnia kadrę rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdej sytuacji służą klientowi pomocą. Usługi firmy GlobKurier są zatem fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które z jakiegoś powodu potrzebują wysłać paczkę do Serbia.

Paczki i przesyłki do Belgradu, stolicy Serbii

Transport paczki do Serbii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Serbii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Belgrad
  • przesyłki do Nowy Sad
  • przesyłki do Nisz

Obsługujemy cały obszar Serbii.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Serbii