Paczki i przesyłki do Rosji

Paczka do Rosji, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Rosji do Polski i z Polski do Rosji

Jak nadać paczkę do Rosji?

Paczka do Rosji z Polski oraz z Polski do Rosji to kolejna nasza propozycja w zakresie ekspresowych usług kurierskich, które docierają już niemal w każdy zakątek świata! Aby dokonać wyceny przesyłki, zapraszamy do skorzystania z opcji „Szybka Wycena”. Kwota zostanie określona na podstawie dystansu, wagi i wymiarów. W przypadku zleceń firmowych, zapraszamy do kontaktu gdyż jesteśmy zobowiązani przygotować spersonalizowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również do Rosji. 

W związku z restrykcjami po stronie Rosyjskiej istnieje wyłącznie możliwość transportu w relacji firma=firma. 

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Rosji

Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Rosja – Lotnicze

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE213,25252,99387,61521,71799,89844,551008,831201,691346,261491,32
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE227,51 306,21495,13 650,13804,19890,731122,851305,061487,271669,48
Czas doręczenia wynosi 3-5 dni

Tanie przesyłki do Rosji

Rosja to jeden z większych kontrahentów logistycznych naszego kraju. Aktualny stan gospodarczy i ekonomiczny tego państwa sprzyja rozszerzeniu oferty biznesowej na Wschód. Jeśli zatem i Ty chcesz realizować zlecenia do naszych wschodnich sąsiadów, zrób to razem z GlobKurier.pl. Zaoszczędź nawet 75% na usługach logistycznych i nawiąż kontakty biznesowe, które pozwolą Ci na rozwinięcie Twojej działalności na Wschodzie

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Wyślij przesyłkę do Rosji z GlobKurier.pl

Warto przede wszystkim zaznaczyć, że Rosja mimo dość burzliwych relacji z Unią Europejską i częściowych embargo dalej jest częstą lokalizacją docelową paczek ze względu na firmy oraz magazyny międzynarodowych wykonawców, rozwinięty przemysł i dostępne tereny gospodarcze. Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Rosji, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub drogowym i umożliwi, że paczka do Rosji dotrze w błyskawicznym tempie. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju. Oferujemy przesyłki na cały rozległy teren Rosji, ale przede wszystkim

  • przesyłki do Moskwy 
  • przesyłki do Petersburga.
Paczki i przesyłki do Moskwy, stolicy, Rosji

Procedury celne przesyłek do Rosji

Przepisy celne w zakresie wysyłania paczki do Rosji są restrykcyjne. Prawo rosyjskie jest dość rygorystyczne w zakresie towarów, jakich można przesyłać na teren tego kraju. Zabronione jest wysyłanie między innymi:

  • rosyjskich kuponów loterii,
  • materiałów wymierzonych przeciwko interesom tego kraju,
  • znaczków pocztowych,
  • wosku,
  • pyłku i miodu,
  • błon filmowych i fotograficznych, które nie są wywołane,
  • radioelektrycznych urządzeń czy obcych walut.

Warto również zwrócić uwagę na embargo nałożone przez Rosję na produkty z Unii Europejskiej. Dlatego też zabrania się przesyłania między innymi towarów niebezpiecznych, w tym bakterii, wirusów, amunicji, broni czy sprzętu wojskowego.

Śledzenie paczki do Rosji

Każda przesyłka do Rosji jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces transportu. Każda paczka do Rosji jest dla Państwa, jako klienta wartościowa, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, FedEx czy TNT, DPD.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Rosji