Paczki i przesyłki do republiki środkowoafrykańskiej

Przesyłki kurierskie Polska – Republika Środkowoafrykańska

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Republiki Środkowoafrykańskiej do Polski i z Polski do Republiki Środkowoafrykańskiej

 

Jak nadać paczkę do Republiki Środkowoafrykańskiej?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Republiki Środkowoafrykańskiej, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Republiki Środkowoafrykańskiej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Jak zapakować paczkę?

Dobre zapakowanie paczki może obniżyć koszt przesyłki, zwiększyć jej bezpieczeństwo oraz skrócić czas dostawy. Wszystkie elementy należy owinąć w folię zabezpieczającą oraz ułożyć w prostokątnym kartonie. Puste przestrzenie wypełnić styropianem, folią bąbelkową lub papierem. Cały karton najlepiej owinąć folią stretch. Tak przygotowana paczka jest uznawana za standardową. Naklejenie oznaczeń typu „uwaga szkło” wiąże się z ręcznym sortowaniem paczki, co zwiększa cenę.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do RPA transportem drogowym i lotniczym.

Główne miejsca wysyłek to Bangi.

Obsługujemy cały obszar Republiki Środkowoafrykańskiej.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Paczki i przesyłki do Bangi

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Republiki Środkowoafrykańskiej