Paczki i przesyłki do Portugalii - flaga Portugalii

Przesyłki kurierskie Polska – Portugalia

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Portugalii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Portugalii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Portugalii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Portugalii.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Portugalii

Transport drogowy
Transport lotniczy

Przesyłki międzynarodowe – Portugalia – Lądowe

Typ przesyłki:dokumenty1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE57,3657,3675,5990,20112,18134,34156,52176,39194,38212,37
Czas doręczenia wynosi 4-7 dni
PRZESYŁKI IMPORTOWE99,3199,31104,14108,31131,46147,52164,90184,21204,48223,79
Czas doręczenia wynosi 4-7 dni

W/w ceny to ceny netto bez opl. paliwowej.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Portugalia to państwo umiejscowione w zachodniej części Europy Południowej, położona na Półwyspie Iberyjskim. Stolicą tego państwa jest Lizbona, miasto uznawane za jedno z najpiękniejszych w Europie. Polscy turyści bardzo chętnie odwiedzają także słynne sanktuarium w Fatimie. Do najważniejszych miejscowości należą m.in.: Lizbona, Leiria, Coimbra, Aveiro czy też Porto.  

W Portugalii obsługiwanych jest kilka rodzajów transportu. Należą do nich m.in. transport lotniczy, kolejowy czy morski. Transport kolejowy odbywa się dzięki kolei  portugalskiej (Caminhos de Ferro Portugueses) będącej częścią sieci europejskiej. dzięki niej istnieją bezpośrednie połączenia z Lizbony i Porto do największych miast w Europie. Najszybciej i najwygodniej jednak do Portugalii dotrzemy samolotem. Dotyczy to również przesyłek kurierskich.  

Paczki i przesyłki do Lizbony

Jak zapakować paczkę?

Aby wysłać paczkę do Portugalii musimy przygotować kilka rzeczy. Na początku najlepiej wszystko zapakować w jeden, prostokątny karton. Dlaczego tak? Wtedy paczka jest uznawana za standardową – nie ma dodatkowych opłat za dziwny kształt przesyłki. Po zapakowaniu musimy poznać wymiary oraz wagę paczki – zależnie od tego jest ustalana cena wysyłki. Jeśli znamy już parametry, wchodzimy na stronę GlobKurier.pl i przystępujemy do wyceny. Można też wejść w zakładkę Szybkiej Wyceny, lecz niczym to się nie różni. Wpisujemy wagę oraz wymiary paczki, wybieramy kraj docelowy, naciskamy Wyceń Przesyłkę i voila – widzimy po kolei wszystkie możliwe transporty naszej paczki. Wybieramy interesującą nas ofertę i podążamy za wskazówkami. 

 

Uwaga! Czasami po wycenie może się pojawić informacja, aby zamienić miejscami poszczególne parametry – długość, szerokość i wysokość – w celu zmniejszenia ceny przesyłki.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Portugalii transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Lizbony
  • przesyłki do Porto
  • przesyłki do Coimbra
  • przesyłki do Setubal

Obsługujemy cały obszar Portugalii

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Portugalii