Paczki i przesyłki do Portugalii - flaga Portugalii

Paczka do Portugalii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Portugalii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Portugalii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Portugalii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Portugalii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Transport paczki do Portugalii

W Portugalii obsługiwanych jest kilka rodzajów transportu. Należą do nich m.in. transport lotniczy, kolejowy czy morski. Transport kolejowy odbywa się dzięki kolei  portugalskiej (Caminhos de Ferro Portugueses) będącej częścią sieci europejskiej. dzięki niej istnieją bezpośrednie połączenia z Lizbony i Porto do największych miast w Europie. Najszybciej i najwygodniej jednak do Portugalii dotrzemy samolotem. Dotyczy to również przesyłek kurierskich.  

Paczka do Portugalii

Ze względu na atrakcyjne położenie, turystykę oraz duże możliwości rozwoju Portugalia jest atrakcyjnym miejscem dla prosperujących firm. Przekłada się to na jakość, szybkość, oraz częstotliwość wysyłania paczki do Portugalii. Na polskim rynku funkcjonuje wiele różnych firm kurierskich specjalizujących się w tanim dostarczaniu paczek nie tylko na półwysep Iberyjski, ale i inne regiony UE. Jeżeli chcą Państwo przekazać coś sąsiednim firmom w formie paczki kurierskiej, to – jak się okazuje – jest nie tylko dziecinnie proste, ale również tanie.

Wysyłamy paczki przede wszystkim do miejsc takich jak:

Towary zabronione w przesyłce do Portugalii

Listy przedmiotów zakazanych mogą nieco różnić się pomiędzy poszczególnymi firmami. Zawsze jednak znajdują się tam produkty zabronione prawnie, czyli broń ostra i palna, substancje trujące, chemiczne, żrące, wybuchowe, a także narkotyki. Do tego należy dodać leki, wyroby alkoholowe i tytoniowe, produkty żywnościowe, przedmioty szczególnej wartości (m.in. drogocenna biżuteria, antyki, dzieła sztuki), zwierzęta żywe i martwe, wyroby z kości słoniowej, a nawet bagaże.

Paczki i przesyłki do Lizbony

Jak zapakować paczkę do Portugalii?

Aby wysłać paczkę do Portugalii musimy przygotować kilka rzeczy. Na początku najlepiej wszystko zapakować w jeden, prostokątny karton. Dlaczego tak? Wtedy paczka jest uznawana za standardową – nie ma dodatkowych opłat za dziwny kształt przesyłki. Po zapakowaniu musimy poznać wymiary oraz wagę paczki – zależnie od tego jest ustalana cena wysyłki. Jeśli znamy już parametry, wchodzimy na stronę Szybkiej Wyceny. Wpisujemy wagę oraz wymiary paczki, wybieramy kraj docelowy, naciskamy Wyceń Przesyłkę i voila – widzimy po kolei wszystkie możliwe transporty naszej paczki. Wybieramy interesującą nas ofertę i podążamy za wskazówkami. 

 

Uwaga! Czasami po wycenie może się pojawić informacja, aby zamienić miejscami poszczególne parametry – długość, szerokość i wysokość – w celu zmniejszenia ceny przesyłki.

Śledzenie przesyłki do Portugalii

Jeśli mają Państwo zamiar wysłać towary do Portugalii, proponujemy skorzystanie z naszych szybkich i niezawodnych usług, a Państwa przesyłka dotrze do właściwego adresata bez opóźnień. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, GLS, FedEx, DPD co gwarantuje dotarcie paczki do Portugalii.

Monitoruj swoją przesyłkę: UPS, GLS, TNT, FedEx, DPD

Ubezpieczenie paczki do Portugalii

Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki do Portugalii Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również z tego powodu dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Portugalii