tanie przesyłki kurierskie - flaga peru

Paczka do Peru, przesyłki kurierskie z Polski

Prowadzisz firmę i współpracujesz z osobami z różnych zakątków świata? A może po prostu masz znajomych w egzotycznych krajach?

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Peru!

Jak nadać paczkę do Peru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Peru, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Peru.

Do Peru wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki i paczka do Peru

Peru to drugi kraj w Ameryce Południowej pod względem zamieszkujących go Indian. Widać to zdecydowanie na ulicach – wszędzie ludzie w tradycyjnych strojach, ręcznie robione ozdoby, pamiątki. Nie można być w tym kraju i nie odwiedzić cuda Inkaskiej kultury – Pachu Picchu, czyli najlepiej zachowanym mieście Inków. Na każdym kroku kultura Indian uderza w oczy, lecz nie jest nachalna, łączy się z nowoczesnością dobrze wpływa na turystykę. A turystycznie kraj bardzo dobrze sobie radzi – jest to najczęściej odwiedzany przez turystów region w Ameryce Południowej. Będąc na wakacjach w Peru możemy nakupić wiele różnych pamiątek, których każdy nam później będzie zazdrościć. Problemy zaczynają się, gdy wracamy – często pamiątki nie mieszczą się w naszym bagażu. Każdy dodatkowy kilogram w samolocie wiąże się z dużym wydatkiem. Większość osób decyduje się na wysłanie paczką zakupionych w Peru suwenirów. Wybierając GlobKurier możesz zrobić to jeszcze taniej. Oferujemy niskie ceny przesyłek z Peru tak eksportowych jak i importowych. Paczki do Polski możesz wysłać już od nieco ponad 300 zł.
tanie przesyłki kurierskie - lima stolica Peru

Transport przesyłki do Peru

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Peru transportem drogowym i lotniczym. Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Lima. Obsługujemy cały obszar Peru. Mamy mozliwość doręczeń expressowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. Napisz na doręczenia: terminowe (at) globkurier.pl  

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Peru